تبلیغات بنری گوگل

اگر هدفتان این است که آگاهی از برند خود را افزایش دهید، تبلیغات نمایشی گوگل به شما این امکان را می‌دهد که در میلیون ها وب‌سایت و اپلیکیشن حجم عظیمی از مخاطبان را هدف‌گیری کنید. در تبلیغات بنری گوگل با استفاده از بنرهای تبلیغاتی خیره کننده‌ و نمایش آن به مخاطب درست و در جای درست می‌توانید توجه مخاطب را به خود جلب، پیام برندتان را به طور موثر منتقل و برندتان را در ذهن مخاطبان هدف خود ثبت کنید. با استفاده از هدف‌گذاری درست می‌توانید تبلیغات خود را به افرادی با ویژگی‌های جمعیت‌شناختی یا با علائق و رفتارهای خاص و علاوه بر آن در سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی با موضوعات مدنظرتان نمایش دهید و از این طریق علاوه بر آگاهی از برند، فروش خود را نیز افزایش دهید. همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید و نتیجه آن را ببینید!

انواع پکیج های گوگل ادز

اکانت گوگل ادز با مدیریت

 • ساخت رایگان اکانت
 • شارژ اکانت
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • بهینه سازی و مدیریت کمپین‌ها
 • گزارش‌دهی شفاف
 • پشتیبانی رایگان
درخواست شارژ + مدیریت

اکانت گوگل ادز بدون مدیریت (فقط شارژ)

 • ساخت رایگان اکانت
 • شارژ اکانت
 • دسترسی کامل به اکانت
 • پشتیبانی رایگان
 • تا ۵.۵۰۰ لیر پروموشن
درخواست شارژ
اعتبار ما از اعتماد شماست

HDM پارتنر رسمی و مورد اعتماد گوگل

مشتریان ما

کسب و کار هایی که به آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM اعتماد کردند

با تبلیغات بنری گوگل

 • Brand awareness خود را افزایش دهید
 • هدف‌گذاری دقیقی داشته باشید
 • بودجه خود را مدیریت کنید
 • کاربران قدیمی خود را مجدد تارگت کنید
 • زمان نمایش تبلیغ خود را مدیریت کنید

هدف‌گذاری دقیقی داشته‏ باشید

با استفاده از سیستم هدف‌گذاری دقیق پلتفرم تبلیغاتی گوگل ‌ می‌توانید بر اساس ویژگی‌های دموگرافیک، علائق و رفتار و لوکیشن، کاربر هدف خود را تارگت کنید و همچنین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مدنظر خود را بر اساس موضوع آن‌ها برای نمایش انتخاب کنید.

Brand awareness خود را افزایش دهید

تبلیغان بنری در فضای آنلاین،‌ همانند تبلیغات بیلبوردی در فضای آفلاین است و باعث افزایش آگاهی از برند می‌شود. شبکه نمایش گوگل با در اختیار داشتن میلیون‌ها وبسایت و اپلیکیشن بزرگترین شبکه نمایش تبلیغات بنری است که فرصت دیده شدن بیشتری به شما می‌دهد.

بودجه خود را مدیریت کنید

در تبلیغات نمایشی بابت نمایش بنرهای تبلیغاتی خود هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید بلکه بابت کلیک‌هایی که بر روی بنر شما می‌شود، هزینه پرداخت خواهید کرد. با مدیریت اصولی و حرفه‌ای این کمپین‌ها می‌توانید هزینه کلیک را کاهش دهید و بودجه خود را به درستی مدیریت کنید.

کاربران قدیمی خود را مجدد تارگت کنید

در تبلیغات نمایشی گوگل،‌ علاوه بر هدف‌گذاری بر اساس ویژگی‌های جمعیت شناختی و علائق و رفتار کاربر، می‌توانید کاربرانی را که قبلاً از سایت شما بازدید کرده‌اند را مجدد هدف‌‌گذاری کنید و اثربخشی تبلیغ خود را افزایش دهید.

زمان نمایش تبلیغ خود را مدیریت کنید

با انتخاب روز و ساعت نمایش تبلیغ، تبلیغات بنری خود را فقط در ساعت‌های مورد نظرتان نمایش دهید.

نمونه تبلیغات بنری گوگل

با نمایش بنرتبلیغاتی به کاربر هدف در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مناسب با علائق و عادات سرچ کاربر، آگاهی از برند خود را افزایش دهید. در این نوع از تبلیغات با انتخاب استراتژی درست نمایش تبلیغ، انتخاب درست کاربر هدف با توجه به تحلیل دیتای کسب‌وکار و بهینه‌سازی اصولی، علاوه بر آگاهی از برند، فروش هم افزایش دهید.

نمونه تبلیغات بنری گوگل

چه ارزش هایی برای شــــــــــما خــلق می کنیم

 • همراه شما از صفر‌تاصد آنلاین شدن کسب‌وکار
 • سرعت عمل بالا و پشتیبانی حرفه‌ای
 • جلوگیری از ورودی Fake و Robot
 • مانیتورینگ روزانه کمپین‌ها
 • تمرکز بر پرفورمنس در اجرای کمپین
 • گزارش‌دهی ماهانه با Google Data Studio
 • شفافیت کامل در گزارش‌دهی
 • تجربه، تخصص و دانش بالای کارشناسان گوگل ادز
 • اجرای انواع کمپین در انواع زبان‌ها
 • ارائه فاکتور رسمی
 • پارتنر رسمی گوگل
 • اکانت منیجر اختصاصی

نحوه اجرای کمپین تبلیغات بنری گوگل

باور داریم برای رسیدن به اهدافمان، ابتدا شما باید به هدفتان برسید.

نظرات مشتریان

” دوست داریم بخشی از داستان موفقیت شما باشیم. “
کار کردن با هاتف عزیز در طول یکسال گذشته تجربه خیلی خوبی از گوگل ادز برای ما باقی گذاشت. اولش فکر میکردیم فقط یک تیم برای مدیریت تبلیغات گوگل با ما کار خواهند کرد اما پیگیری های مداوم منجر به اصلاحات متعدد در داخل مجموعه ما شد. در واقع کار کردن با HDMarketing یک فول پکیج مشاوره تبلیغات بود و نه فقط مدیریت گوگل ادز.
راضیه تاجری
مدیر مارکتینگ مکتب خونه
تجربه آشنایی من با تیم HDM بعد از چندبار تجربه بد با تیم های غیرحرفه ای یکی از بهترین اتفاقات بود. پیگیری، شفافیت و گزارش دهی منظم چیزای بود که خیلی لذت بردم.
مجید علیخانی
بنیانگذار جانبی و مدیر مارکتینگ شاپفا
مجموعه HDM یکی از بهترین مجموعه ها هست که میشه بهش اعتماد کرد تا بهترین راهکار و راهبرد رو برای تبلیغات ادورز به کسب و کار ها بدن. پشتیبانی و اپتیمایز مجموعه HDM باعث رشد ترافیک و کمتر شدن هزینه ها برای ما شده است.
امیر رضا عبادی
مدیردیجیتال مارکتینگ پیوان
ما حدود 2 سال هست که با آژانس HDM برای موارد وب‌سایت، سئو و گوگل ادز مجموعه های پیام تندرستی، طلوعی دوباره و طلوعی دیگر همکاری می‌کنیم؛ طی این دوسال کارشناس‌های مجموعه دلسوزانه زحمت کشیدن و راهنمایی های خیلی خوبی داشتن، پاسخگویی و پشتیبانی خیلی خوبی دارن که حتی خارج از ساعات کاری هم پاسخگو سوالات ما بودن. همکاری با این مجموعه رو به همه بیزینس‌ها پیشنهاد می‌کنم.
دکتر جوادی
مدیر مجموعه های پیام تندرستی، طلوعی دوباره و طلوعی دیگر
ما در مجموعه آرتان بورس تاپ حدود دوسال هست که با مجموعه HDM در زمینه گوگل ادز همکاری می‌کنیم؛ به جرئت می‌تونم بگم بهترین تجربه‌ای که در شبکه‌های گوگل داشتیم رو این مجموعه به ما داد و باتوجه به پیشنهادات وایده‌های نابشون می‌تونیم بهترین نتیجه رو از این تبلیغات بگیریم؛ پیشنهاد می‌کنم شماهم به این مجموعه اعتماد کنید.
نیلوفر یاقوتی
مدیر مارکتینگ آرتان بورس تاپ
ما حدود سه سال هست که با مجموعه HDM در زمینه کمپین‌های گوگل ادز همکاری می‌کنیم؛ در این همکاری من همیشه احساس کردم یک یار و هم تیمی کنار خودم دارم. فقط کافیه من توضیحات لازم درباره استراتژی خودمون رو بهشون بگم، بچه های HDM تمام موارد لازم رو با بیشترین پرفورمنس انجام میدن و مورد دیگه که در این همکاری برای من ارزشمنده پشتیبانی خیلی خوب این مجموعه هست، بارها شده من خارج از تایم کاری حتی ساعت یک شب که مسئله ای پیش اومده بهشون پیام دادم و بچه ها همون تایم جواب پیام مارو دادن.
پیمان عیسی نژاد
مدیر مارکتینگ ایران هاست
از سال 1398 تبلیغات وب‌سایت رساسرویس رو به مجموعه HDM سپردم که تا همین الان بدون وقفه تبلیغات مارو انجام میدن و تونستن رضایت من رو حاصل کنن، خیلی ممنونم از این مجموعه؛ تمامی افراد این مجموعه بسیار خالصانه کار میکنن؛ ممنونم ازشون و براشون آرزوی موفقیت دارم.
فرهاد امام جمعه
مدیر مجموعه رسا سرویس
ما حدود ده سال هست که در زمینه اعزام دانشجو فعالیت می‌کنیم و برای امور تبلیغات مجموعه خودمون با مجموعه HDM همکاری می‌کنیم که مجموعه بسیار خوبی هستند و از همکاری باهاشون بسیار راضی هستم علاوه بر عملکرد عالی، جا داره از حسن خلق و برخورد خوبشون تشکر کنم و به همه صاحبان کسب وکار به شدت توصیه میکنم با مجموعه HDM همکاری داشته باشن.
توفیق طاهر خانی
مدیر موسسه مهاجرتی یورواستادی
ما حدود ده سال هست که در زمینه طراحی دکوراسیون فعالیت می‌کنیم و برای اجرا و بهینه سازی کمپین‌های گوگل ادز با مجموعه HDM همکاری داریم که نتیجه خیلی مطلوبی از این همکاری بدست آوردیم؛ تیم HDM چه در زمینه پشتیبانی، چه مسائل مالی و چه موارد فنی برای مجموعه ما بسیار تاثیرگذار بودن و ما از این بابت ازشون بسیار تشکر می‌کنیم.
امید پارسا
هم بنیان گذار مجموعه تهران ایده
حقیقیتا در طول پروژه طراحی وب سایت پروژه بخوبی استارت شد و روند تکمیل وب سایت بسیار عالی بوده. من از برخورد کلیه کارشناسان آژانس HDM واقعا رضایت دارم ، هم فنی اند و هم محترم و پیگیر کار.
آقای امیر حسن فرهمند
مدیر مجموعه تنها افزاران
ممنون بابت تیم کاملا حرفه ای مجموعه HDM، واقعا از همه لحاظ عالی هستید، پشتیبانی، پاسخگویی سریع و سرعت عمل بالا، راهنمایی دقیق و‌ کاربردی، مشاوره تخصصی، اخلاق حرفه ای و ….. واقعا جای تشکر و قدردانی داره از مدیریت مجموعه جناب آقای تالویی عزیز و تیم حرفه ایشون. انشاالله که بتونیم به طور مدام با مجموعه شما همکاری داشته باشیم و شاهد نتایج عالی و‌ خروجی های فوق‌العاده باشیم.
فرشته بیدمشکی
مدیرعامل شرکت آنجل
کار کردن با تیم HDM یکی از بهترین تجربه‌های من در زمینه گوگل ادز بود. یکی از تفاوت‌های تیم HDM این است که دقیقا هر چیزی که در دوره‌ها تدریس می‌کنند رو به صورت عملی پیاده سازی می‌کنند. ممنون از شما.
خانم پروانه اراده
Post MBA دانشگاه تهران

سوالات متداول

بله امکان ارائه فاکتور رسمی وجود دارد.
خیر همچین امکانی وجود ندارد، با توجه به پالیسی های گوگل ادز، اگر تبلیغ یک دامنه را در دو اکانت به طور همزمان انجام دهید منجر به ساسپند شدن اکانت می شود.

 هزینه هر کلیک با توجه به شرایط رقابت و بهینه سازی هایی که بر روی کمپین ها انجام می شود متغیر است و هزینه با توجه به میزان سرچ کاربر، میزان کلیک بر روی تبلیغ و هزینه هر کلیک متفاوت است.

این ویژگی بر روی تمامی اکانت ها از سمت گوگل ایجاد نشده است و اگر این امکان بر روی اکانت شما نیست در آینده برایتان از سمت گوگل ایجاد می شود.

اگر اکانت گوگل ادز با مدیریت خریداری کردید، دسترسی داده نمی شود و اگر بدون مدیریت خریداری کردید به شما دسترسی کامل به اکانت بعد از ساخت داده می شود.

گوگل ادز جایگاه نمی فروشد و نتایج جست و جو برای هر کاربر متفاوت است در نتیجه ملاک ران بودن کمپین ها سرچ کردن نیست، در این مورد باید داشبورد گوگل ادز بررسی شود.

بله شما می توانید کمپین های مختلف سرچ، بنری، ویدیویی و نصب اپلیکیشن را بر روی یک اکانت ران کنید.

تبلیغ این موارد در گوگل ممنوع است و گوگل راهکاری جهت ران کردن این نوع تبلیغات ارائه نمی کند، ولی در HDM کارشناسان ما راهکارهای مختلفی جهت ران کردن این نوع تبلیغات انجام خواهند داد و امکان ران کردن آنها وجود خواهد داشت.

با انجام این نوع تبلیغ می توان نصب واقعی اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور گرفت.

با استفاده از این نوع تبلیغ می توان بنر های تبلیغاتی را در سایت ها و اپ های خارجی نمایش داد.

بله، کارشناسان ما با توجه به تحلیل دیتای بیزینس شما انواع تبلیغات ریتارگت را، ران خواهند کرد.

تفاوتی وجود ندارد و گوگل رقبا را با معیار ثابت دلار مقایسه می کند.

بله در HDM انواع تایپ های کمپین تبلیغاتی به تمامی زبان ها انجام خواهد شد.

در تبلیغات گوگل ادز به دلیل تحریم‌ ایران از سمت گوگل، امکان تارگت کردن لوکیشن وجود ندارد،  ولی با راهکارهای مختلف می‌توانید تبلیغ خود را به کسانی که در کشور مدنظر شما هستند نمایش دهید.  در انواع دیگر تبلیغات کلیکی در سایت‌های ایرانی امکان تارگت کردن ایران و شهرهای مختلف وجود دارد.

تبلیغات بنری باتوجه به هدف شما در سایت‌های متفاوتی نمایش پیدا می‌کند. اگر هدف شما تارگت مجدد کاربران قبلی باشد، تبلیغ شما در هر سایتی که کاربر قبلی وارد آن شود، نمایش پیدا می‌کند. اگر هدف شما نمایش در سایت‌های مشخصی باشد با تارگت کردن سایت می‌توانید تبلیغ خود را فقط در آن سایت نمایش ‌دهید همچنین می‌توانید با تارگت کردن موضوع سایت‌ها، تبلیغ خود را فقط در سایت‌هایی نمایش دهید که با موضوع مدنظر شما همخوانی داشته باشد.

بودجه تبلیغات با توجه به بودجه کسب‌وکار شما تعیین می‌شود ولی با توجه به اینکه هدف این نوع از تبلیغات آگاهی از برند است، جهت اثربخشی بالاتر نیاز به دیده شدن بیشتری دارد در نتیجه پیشنهاد می‌شود این نوع تبلیغ را با بودجه پایین شروع نکنید.

تبلیغات سرچ گوگل درست در زمانی که کاربر به محصول و خدمات شما نیاز دارد و در رابطه با آن سرچ می‌کند، نمایش پیدا می‌کند در نتیجه هدف اصلی این نوع از تبلیغات فروش است. هدف تبلیغات بنری، همسان و ویدیویی هدف آگاهی از برند است ولی اگر با استراتژی مناسب چیده شود فروش نیز به دنبال دارد علاوه بر آن تبلیغات ریتارگت محصول نوعی از تبلیغات بنری است که هدف فروش را دنبال می‌کند.

در تبلیغات پوش نوتیفیکیشن امکان تارگت کردن مناطق برای بعضی از شهرهای ایران وجود دارد.

برای تبلیغات بنری، همسان و نصب اپلیکیشن نیاز به بنر تبلیغاتی وجود دارد. در صورتی که امکان طراحی بنر ندارید می‌توانید بنرهای خود را توسط تیم HDM طراحی کنید.
۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸

درخواست مشاوره