تبلیغات ریتارگتینگ

هزینه زیادی برای جذب مخاطب به سایت کردید ولی از خدمات و محصولات شما استفاده نکرده‌اند؟ راه حل شما تبلیغات ریتارگت است. با استفاده از تبلیغ ریتارگت می‌توانید تبلیغ خود را به افرادی که حداقل یکبار از سایت شما بازدید کرده‌اند و به محصولات یا خدمات شما علاقه نشان داده‌اند، نمایش دهید و آن ها را به استفاده از محصول و خدمات خود ترغیب کنید. با استفاده از تبلیغات ریتارگت،‌ احتمال تبدیل شدن بازدید‌کنندگان سایت به مشتری بیشتر خواهد شد و اثربخشی تبلیغ شما افزایش پیدا می‌کند. ما در HDM به شما کمک می کنیم که از طریق تبلیغات ریتارگت، مشتریان خود را حفظ کنید و فروش خود را افزایش دهید.

مشتریان ما

کسب و کار هایی که به آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM اعتماد کردند

انـواع تـبلیغات ریـــــــتارگتینگ

 • ریتارگت همسان
 • ریتارگت بنری
 • ریتارگت محصول
 • ریتارگت بنری گوگل ادز
 • ریتارگت گوگل سرچ ادز
 • ریتارگت ویدیویی گوگل ادز

ریتارگت همسان

در تبلیغات همسان ریتارگت، می‌توان برای نمایش تبلیغ استراتژی‌های مختلفی تعریف کرد به این صورت که، تبلیغ فقط به کسانی نمایش داده شود که تا مرحله سبد خرید پیش رفته‌اند، یا فقط به کسانی نمایش داد که از صفحه خاصی بازدید کرده‌اند. با انتخاب استراتژی مناسب طبق اهداف کسب‌وکار می‌توان بهترین نتیجه را کسب کرد.

ریتارگت بنری

با استفاده از تبلیغات ریتارگت بنری، این امکان را دارید که پیغام تبلیغاتی خود را در قالب بنر تبلیغاتی جذاب و اصولی به کاربرانی که قبلا از سایت شما بازدید کرده‌اند نشان دهید. به این صورت که این کاربران در سایت‌های ایرانی وارد شوند بنر شما را مشاهده می‌کنند. با انتخاب استراتژی مناسب و تعریف لیست مورد نظر از کاربران متناسب با اهداف کسب‌وکار بهترین نتیجه را از تبلیغات بنری دریافت کنید.

ریتارگت محصول

در تبلیغات ریتارگت محصول،تبلیغ شما، فقط به کاربرانی نمایش داده‌می‌شود که از صفحه محصول شما بازدید کرده‌اند و بعد از خروج از سایت تبلیغ شما را با بنری شامل اطلاعات همان محصول، در سایت‌های دیگر ایرانی مشاهده می‌کنند. این نوع تبلیغ برای هدف افزایش فروش بسیار مناسب است.

ریتارگت بنری گوگل ادز

در تبلیغات ریتارگت بنری گوگل ادز، می‌توانید کاربرانی که از سایت شما بازدید کرده‌‌اند را در سایت‌های غیر فارسی ریتارگت کنید. مانند انواع دیگر تبلیغات ریتارگت می‌توانید طبق هدف خود، استراتژی مناسب برای ریتارگت کاربران را انتخاب کنید برای مثال می‌توانید بنر تخفیف محصول خود را به کاربرانی نشان دهید که از شما خرید نکرده‌اند و از این طریق با بازگرداندن آنها فروش خود را افزایش دهید.

ریتارگت گوگل سرچ ادز

اگر کاربری قبلاً از سایت شما بازدید کرده باشد و به محصول و خدمات شما علاقه نشان داده باشد با سرچ کلماتی که شما مشخص می‌کنید این امکان را دارد که تبلیغ سایت شما را در نتایج سرچ گوگل مشاهده کند.

ریتارگت ویدیویی گوگل ادز

در این نوع تبلیغ کاربرانی که قبلاً از سایت شما بازدید کرده‌اند در کانال‌های یوتیوب و در حین، قبل و بعد از ویدیو‌ها، تبلیغات مربوط به کسب‌وکار شما را مشاهده خواهند کرد

چه ارزش هایی برای شــــــــــما خــلق می کنیم

 • همراه شما از صفر‌تاصد آنلاین شدن کسب‌وکار
 • سرعت عمل بالا و پشتیبانی حرفه‌ای
 • جلوگیری از ورودی Fake و Robot
 • مانیتورینگ روزانه کمپین‌ها
 • تمرکز بر پرفورمنس در اجرای کمپین
 • گزارش‌دهی ماهانه با Google Data Studio
 • شفافیت کامل در گزارش‌دهی
 • تجربه، تخصص و دانش بالای کارشناسان گوگل ادز
 • اجرای انواع کمپین در انواع زبان‌ها
 • ارائه فاکتور رسمی
 • پارتنر رسمی گوگل
 • اکانت منیجر اختصاصی

نظرات مشتریان

” دوست داریم بخشی از داستان موفقیت شما باشیم. “
کار کردن با هاتف عزیز در طول یکسال گذشته تجربه خیلی خوبی از گوگل ادز برای ما باقی گذاشت. اولش فکر میکردیم فقط یک تیم برای مدیریت تبلیغات گوگل با ما کار خواهند کرد اما پیگیری های مداوم منجر به اصلاحات متعدد در داخل مجموعه ما شد. در واقع کار کردن با HDMarketing یک فول پکیج مشاوره تبلیغات بود و نه فقط مدیریت گوگل ادز.
راضیه تاجری
مدیر مارکتینگ مکتب خونه
تجربه آشنایی من با تیم HDM بعد از چندبار تجربه بد با تیم های غیرحرفه ای یکی از بهترین اتفاقات بود. پیگیری، شفافیت و گزارش دهی منظم چیزای بود که خیلی لذت بردم.
مجید علیخانی
بنیانگذار جانبی و مدیر مارکتینگ شاپفا
مجموعه HDM یکی از بهترین مجموعه ها هست که میشه بهش اعتماد کرد تا بهترین راهکار و راهبرد رو برای تبلیغات ادورز به کسب و کار ها بدن. پشتیبانی و اپتیمایز مجموعه HDM باعث رشد ترافیک و کمتر شدن هزینه ها برای ما شده است.
امیر رضا عبادی
مدیردیجیتال مارکتینگ پیوان
ما حدود 2 سال هست که با آژانس HDM برای موارد وب‌سایت، سئو و گوگل ادز مجموعه های پیام تندرستی، طلوعی دوباره و طلوعی دیگر همکاری می‌کنیم؛ طی این دوسال کارشناس‌های مجموعه دلسوزانه زحمت کشیدن و راهنمایی های خیلی خوبی داشتن، پاسخگویی و پشتیبانی خیلی خوبی دارن که حتی خارج از ساعات کاری هم پاسخگو سوالات ما بودن. همکاری با این مجموعه رو به همه بیزینس‌ها پیشنهاد می‌کنم.
دکتر جوادی
مدیر مجموعه های پیام تندرستی، طلوعی دوباره و طلوعی دیگر
ما در مجموعه آرتان بورس تاپ حدود دوسال هست که با مجموعه HDM در زمینه گوگل ادز همکاری می‌کنیم؛ به جرئت می‌تونم بگم بهترین تجربه‌ای که در شبکه‌های گوگل داشتیم رو این مجموعه به ما داد و باتوجه به پیشنهادات وایده‌های نابشون می‌تونیم بهترین نتیجه رو از این تبلیغات بگیریم؛ پیشنهاد می‌کنم شماهم به این مجموعه اعتماد کنید.
نیلوفر یاقوتی
مدیر مارکتینگ آرتان بورس تاپ
ما حدود سه سال هست که با مجموعه HDM در زمینه کمپین‌های گوگل ادز همکاری می‌کنیم؛ در این همکاری من همیشه احساس کردم یک یار و هم تیمی کنار خودم دارم. فقط کافیه من توضیحات لازم درباره استراتژی خودمون رو بهشون بگم، بچه های HDM تمام موارد لازم رو با بیشترین پرفورمنس انجام میدن و مورد دیگه که در این همکاری برای من ارزشمنده پشتیبانی خیلی خوب این مجموعه هست، بارها شده من خارج از تایم کاری حتی ساعت یک شب که مسئله ای پیش اومده بهشون پیام دادم و بچه ها همون تایم جواب پیام مارو دادن.
پیمان عیسی نژاد
مدیر مارکتینگ ایران هاست
از سال 1398 تبلیغات وب‌سایت رساسرویس رو به مجموعه HDM سپردم که تا همین الان بدون وقفه تبلیغات مارو انجام میدن و تونستن رضایت من رو حاصل کنن، خیلی ممنونم از این مجموعه؛ تمامی افراد این مجموعه بسیار خالصانه کار میکنن؛ ممنونم ازشون و براشون آرزوی موفقیت دارم.
فرهاد امام جمعه
مدیر مجموعه رسا سرویس
ما حدود ده سال هست که در زمینه اعزام دانشجو فعالیت می‌کنیم و برای امور تبلیغات مجموعه خودمون با مجموعه HDM همکاری می‌کنیم که مجموعه بسیار خوبی هستند و از همکاری باهاشون بسیار راضی هستم علاوه بر عملکرد عالی، جا داره از حسن خلق و برخورد خوبشون تشکر کنم و به همه صاحبان کسب وکار به شدت توصیه میکنم با مجموعه HDM همکاری داشته باشن.
توفیق طاهر خانی
مدیر موسسه مهاجرتی یورواستادی
ما حدود ده سال هست که در زمینه طراحی دکوراسیون فعالیت می‌کنیم و برای اجرا و بهینه سازی کمپین‌های گوگل ادز با مجموعه HDM همکاری داریم که نتیجه خیلی مطلوبی از این همکاری بدست آوردیم؛ تیم HDM چه در زمینه پشتیبانی، چه مسائل مالی و چه موارد فنی برای مجموعه ما بسیار تاثیرگذار بودن و ما از این بابت ازشون بسیار تشکر می‌کنیم.
امید پارسا
هم بنیان گذار مجموعه تهران ایده
حقیقیتا در طول پروژه طراحی وب سایت پروژه بخوبی استارت شد و روند تکمیل وب سایت بسیار عالی بوده. من از برخورد کلیه کارشناسان آژانس HDM واقعا رضایت دارم ، هم فنی اند و هم محترم و پیگیر کار.
آقای امیر حسن فرهمند
مدیر مجموعه تنها افزاران
ممنون بابت تیم کاملا حرفه ای مجموعه HDM، واقعا از همه لحاظ عالی هستید، پشتیبانی، پاسخگویی سریع و سرعت عمل بالا، راهنمایی دقیق و‌ کاربردی، مشاوره تخصصی، اخلاق حرفه ای و ….. واقعا جای تشکر و قدردانی داره از مدیریت مجموعه جناب آقای تالویی عزیز و تیم حرفه ایشون. انشاالله که بتونیم به طور مدام با مجموعه شما همکاری داشته باشیم و شاهد نتایج عالی و‌ خروجی های فوق‌العاده باشیم.
فرشته بیدمشکی
مدیرعامل شرکت آنجل
کار کردن با تیم HDM یکی از بهترین تجربه‌های من در زمینه گوگل ادز بود. یکی از تفاوت‌های تیم HDM این است که دقیقا هر چیزی که در دوره‌ها تدریس می‌کنند رو به صورت عملی پیاده سازی می‌کنند. ممنون از شما.
خانم پروانه اراده
Post MBA دانشگاه تهران

سوالات متداول

بله امکان ارائه فاکتور رسمی وجود دارد.

بله، کارشناسان ما با توجه به تحلیل دیتای کسب‌وکار شما انواع تبلیغات ریتارگت را، اجرا خواهند کرد.

در انواع تبلیغات کلیکی در سایت‌های ایرانی امکان تارگت کردن ایران و شهرهای مختلف وجود دارد.

تبلیغات بنری باتوجه به هدف شما در سایت‌های متفاوتی نمایش پیدا می‌کند. اگر هدف شما تارگت مجدد کاربران قبلی باشد، تبلیغ شما در هر سایتی که کاربر قبلی وارد آن شود، نمایش پیدا می‌کند. اگر هدف شما نمایش در سایت‌های مشخصی باشد با تارگت کردن سایت می‌توانید تبلیغ خود را فقط در آن سایت نمایش ‌دهید همچنین می‌توانید با تارگت کردن موضوع سایت‌ها، تبلیغ خود را فقط در سایت‌هایی نمایش دهید که با موضوع مدنظر شما همخوانی داشته باشد.

بودجه تبلیغات با توجه به بودجه کسب‌وکار شما تعیین می‌شود ولی با توجه به اینکه هدف این نوع از تبلیغات آگاهی از برند است، جهت اثربخشی بالاتر نیاز به دیده شدن بیشتری دارد در نتیجه پیشنهاد می‌شود این نوع تبلیغ را با بودجه پایین شروع نکنید.

تبلیغات سرچ گوگل درست در زمانی که کاربر به محصول و خدمات شما نیاز دارد و در رابطه با آن سرچ می‌کند، نمایش پیدا می‌کند در نتیجه هدف اصلی این نوع از تبلیغات فروش است. هدف تبلیغات بنری، همسان و ویدیویی هدف آگاهی از برند است ولی اگر با استراتژی مناسب چیده شود فروش نیز به دنبال دارد علاوه بر آن تبلیغات ریتارگت محصول نوعی از تبلیغات بنری است که هدف فروش را دنبال می‌کند.

در تبلیغات پوش نوتیفیکیشن امکان تارگت کردن مناطق برای بعضی از شهرهای ایران وجود دارد.

برای تبلیغات بنری و همسان نیاز به بنر تبلیغاتی وجود دارد. در صورتی که امکان طراحی بنر ندارید می‌توانید بنرهای خود را توسط تیم HDM طراحی کنید.

۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸

درخواست مشاوره