سئو سایت طلا و جواهر

برای موفق شدن در فضای دیجیتال به چیزی بیش از یک وب‌سایت نیاز دارید.

فروشگاه‌های زیادی در زمینه عرضه طلا و جواهر فعالیت می‌کنند. اما از چه راهکاری استفاده می‌کنید تا مشتریان شما هم بتوانند بهتر شما را پیدا کنند و هم در هنگام جستجو محصولات موردنظر خود نام فروشگاه شما را در صفحه نتایج ببینند؟ اگر پاسخی برای این سوالات ندارید؛

خدمات سئو سایت طلا فروشی

خدمات سئو سایت طلا و جواهر را حتما امتحان کنید، چون با این خدمات :

رتبه بهتری در گوگل کسب کنید

اگر سایت شما مطابق با استانداردها و الگوریتم‌های گوگل رفتار کند، به‌تدریج گوگل آن را به عنوان سایت معتبری برای پاسخ به نیاز کاربران تشخیص می‌دهد و به همین دلیل، در صفحه نتایج رتبه بهتری به آن می‌دهد.

درآمد خود را افزایش بدهید

قرارگرفتن در رتبه‌های برتر گوگل به معنی این است که سایت شما انتخاب اول کاربران زیادی در فضای دیجیتال بوده است، پس این موضوع باعث می‌شود تا سایر کاربران برای دریافت خدمات موردنظر خود به سایت شما مراجعه کنند و با افزایش مشتری، میزان فروش و درآمد شما هم افزایش پیدا خواهد کرد.

اعتماد کاربران را جلب کنید

دو رکن اصلی جلب اعتماد کاربران حضور در صفحه اول گوگل یا داشتن جایگاه مطلوبی در صفحه نتایج است؛ بنابراین اگر سایت شما به خوبی بتواند مراحل قبل را پشت سر بگذارد، در جلب اعتماد کاربران هم موفق خواهد بود.

ترافیک ورودی سایت خود را افزایش بدهید

اتفاقی که در نتیجه جلب اعتماد کاربران برای شما رخ می‌دهد، کسب رتبه نخست گوگل است. به همین دلیل زمانی که کاربران، سایت شما را در رتبه نخست ببینند، ناخودآگاه حس اعتماد به آن‌ها منتقل می‌شود که در نتیجه آن، کاربران بیشتری برای دریافت خدمات موردنظر خود به سایت شما مراجعه می‌کنند.

هزینه کم‌تری درمقایسه با تبلیغات پرداخت کنید

کسب رتبه نخست گوگل فرآیند زمان‌بری خواهد بود و به همین دلیل شاید برای اینکه بتوانید بیزینس خود را به افراد بیشتری معرفی کنید، شما بخواهید تا با پرداخت هزینه‌ای بیشتر، از تبلیغات استفاده کنید، اما با کمک خدمات سئو، شما با پرداخت هزینه کم‌تری می‌توانید رتبه نخست گوگل را کسب کنید.

اعتبار برند خود را افزایش بدهید

در آخر یکی از نتایج مهم سئو افزایش اعتبار یک برند است. درواقع زمانی که سایت شما در گوگل رتبه بهتری داشته باشد و روزانه تعداد زیادی از کاربران از سایت شما بازدید کنند، اعتبار برند شما افزایش پیدا خواهد کرد.

در مراحل سئو سایت طلا و جواهر چه موضوعی بسیار اهمیت دارد؟

موضوعی که در مورد سئو سایت طلا و جواهر اهمیت دارد این است که شما بدانید با چه هدفی می‌خواهید از این خدمات استفاده کنید. چون زمانی که هدف شما از سئو شفاف باشد، استراتژی‌های درستی برای رسیدن به آن اهداف انتخاب می‌کنید. در بخش بعد به دیگر اقدامات سئو سایت طلا و جواهر HDM می‌پردازیم.

اقدامات خدمات سئو سایت طلا و جواهر فروشی چیست :

goal

۱- بهینه سازی تصاویر

در سایت‌های طلا و جواهر، تصاویر المان‌های مهمی در صفحات مختلف این سایت‌ها هستند؛ بنابراین زمانی که حجم تصاویر زیاد باشد، سایت شما هرگز وضعیت مطلوبی نخواهد داشت و این وضعیت به جایگاه فعلی آن در صفحه نتایج نیز آسیب می‌زند.

data

۲- قرارگرفتن در صفحه اول گوگل

کاربران که بسیاری از مشتریان سایت‌های طلا و جواهر هم جز آن‌ها هستند، روزانه زمان زیادی را به حضور در فضای دیجیتال اختصاص می‌دهند؛ بنابراین خوب است تا سایت طلا و جواهر شما در صفحه اول گوگل حضور داشته باشد.

keyword

۳- بهینه سازی محتواها

محتوا نقش مهمی در تبدیل کاربران به مشتریان اصلی بیزینس شما ایفا می‌کنند؛ بنابراین اگر محتواهای شما بهینه‌سازی شده باشند، شما برای تبدیل کردن کاربران فعلی به مشتریان اصلی خود، شانس بیشتری خواهید داشت.

search (2) (1)

۴- به‌روزرسانی مستمر مطالب

قیمت‌ها، اخبار و اتفاقات حوزه طلا و جواهر پیوسته درحال تغییر هستند؛ بنابراین برای یک سایت طلا و جواهر بسیار مهم است که محتواهای مرتبط با این حوزه به‌روز و جدید باشند.

search (2) (1)

۵- ارزیابی قدرت سئو سایت

این موضوع به شما کمک می‌کند تا با ارزیابی مناسب قدرت سئو سایت خود، دید درستی نسبت به فعالیت‌های سئو خود داشته باشید و براساس نتایج آن‌ها در ادامه مسیر  بهتر تصمیم‌گیری کنید.

goal

6- شروع سئو داخلی

براساس استراتژی که در بخش قبل مشخص شده است، فرآیند بهینه‌سازی صفحات وبسایت شما انجام می‌شود.

درخواست خدمات سئو سایت جواهرات دارم!

اگر برای شروع مراحل بهینه‌سازی سایت طلا و جواهر خود آمادگی دارید، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما هم به جهت ارائه مشاوره رایگان خدمات سئو و هم دریافت درخواست شما برای خدمات سئو طلا و جواهر ارتباط برقرار کنند.

چه سوالاتی در مورد سئو سایت طلا و جواهر بیشتر سرچ شده اند؟

 • مزایای خدمات سئو سایت
 • قیمت خدمات سئو سایت طلا و جواهر
 • زمان مشاهده نتایج
 • مراحل سئو سایت طلا و جواهر

۱- خدمات سئو سایت طلا و جواهر آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM چه مزایایی دارد؟

یکی از اصلی‌ترین مزایای خدمات سئو سایت طلا و جواهر آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM این است که استفاده از این خدمات به شما کمک می‌کند تا متناسب با نیاز و هدف بیزینس خود از استراتژی سئو مناسبی برای بهبود وضعیت سایت خود در موتورهای جستجو استفاده کنید.

۲- آیا بابت استفاده از خدمات سئو سایت طلا و جواهر باید هزینه زیادی پرداخت کنیم؟

قیمت خدمات سئو سایت طلا و جواهر به عوامل زیادی بستگی دارد؛ بنابراین نمی‌توان به‌طور قطع گفت که شما بابت سئو وب‌سایت طلا و جواهر خود باید هزینه زیاد یا کمی پرداخت کنید.

۳- چه زمانی می‌توانیم نتایج سئو را مشاهده کنیم؟

سئو فرآیند زمان‌بری و پیچیده‌ای است و عوامل زیادی در نتیجه دادن آن نقش دارند. اما به‌طور کلی شما برای مشاهده نتایج آن به حداقل ۶ تا ۲۴ ماه زمان نیاز دارید.

۴- مراحل سئو سایت طلا و جواهر چیست؟

به‌طور معمول سئو به صورت زیر انجام می‌شود :

 • ابتدا هدف بیزینس شما شناسایی می‌شود
 • بریف محتوایی برای مشتری ارسال می‌شود تا موارد آن را براساس بیزینس خود تکمیل کند
 • استراتژی سئویی متناسبی با هدف و نیاز بیزینس شما تدوین می‌شود.
 • تحقیق کلمات کلیدی مرتبط با بیزینس شما انجام می‌شود.
 • صفحات مختلف وبسایت شما برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی می‌شود.
 • محتواهایی مطابق با کلمات کلیدی بیزینس شما تولید می‌شوند.
 • بررسی‌هایی ماهانه برای بررسی نتیجه بخش بودن استراتژی‌ها و اقدامات سئو انجام می‌شود.
۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸

درخواست مشاوره