با خدمات محتوا موفقیت بیزینس شما تضمین شده است

روزانه تعداد زیادی محتوا در ارتباط با سایت‌های فروشگاهی، خدماتی و برندهای شخصی در صفحه اول نتایج گوگل می‌بینید که توسط تیم محتوای آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM تولید شدند.

خدمات محتوا HDM انتخاب هوشمندانه‌ای برای شما است، چون محتوای ما :

search (1)

بهینه شده برای موتورهای جستجو

تیم محتوای HDM برای اینکه سایت شما در صفحه نتایج رتبه بهتری داشته باشد، همگام با خدمات سئو، محتوایی برای بیزینس شما تولید می‌کند که در آن تمام اصول سئو رعایت شده است.

service (1)

مطابق با لحن بیزینس و برند شما

محتوای تولید شده باید لحنی متناسب با کانالی که در آن منتشر می‌شود، داشته باشد. پس تیم محتوای HDM این موضوع را برای تولید محتواهای بیزینس شما رعایت می‌کنند.

search (2) (1)

استفاده از کلمات کلیدی مناسب

تولید محتواهایی براساس کلمات کلیدی مرتبط با بیزینس شما باعث می‌شود تا احتمال دیده شدن‌تان در فضای دیجیتال بیشتر شود. پس اگر به دنبال بیشتر دیده شدن در فضای دیجیتال هستید، حتما به چنین محتواهایی نیاز دارید.

calendar (1)

براساس استراتژی و تقویم محتوا

در خدمات محتوا، تولید محتوا فرآیندی است که باید مداوم انجام شود. چون رقبای شما در این فضا هم برای بیزینس خود از خدمات تولید محتوا استفاده می‌کنند؛ بنابراین برای اینکه از آن‌ها عقب نمانید، شما به یک استراتژی و تقویم محتوایی نیاز دارید تا براساس آن محتوا تولید کنید و از رقبای خود سبقت بگیرید.

همین حالا درخواست خدمات محتوا خود را ارسال کنید

برای شروع داستان موفقیت خود در فضای دیجیتال اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید. البته اگر سوالی ذهن شما را به خودش مشغول کرد، در خصوص دریافت مشاوره رایگان می‌توانید ارتباط برقرار کنید.

محتوا متناسب با هدف بیزینس شما تولید می شود

writer (1)

محتوای رپورتاژ

هـدف از تولیــد و انتشـــار رپـورتاژ بیشتـــر دیده شــدن بیزینســی خاص در فضای دیجیتال است. پس برای رسیدن به این هدف شما حتما به رپورتـاژ‌ نیاز دارید.

newspaper (1)

محتوای خبری

این مدل محتواها هدف افزایش آگاهی از برندها را دنبال می‌کنند و مخاطبان با خواندن آن‌ها اطلاعات بیشتری در ارتباط با بیزینس شما به دست می‌آورند. اگر شما هم این هدف را دنبال می‌کنید، باید محتوای خبری داشته باشید.

box (1)

متن دسته‌بندی محصولات

مخاطبان شـــما به اطلاعـات بیشتری در مورد محصولات و خدمات شما نیاز دارند تا به مشتریان شما تبدیل شوند یا محصولات شما را خریداری کنند؛ بنابراین این مدل محتواها تمام نیاز شما برای رسیدن به این هدف را تامین می‌کنند.

blogging (1)

مقالات بلاگ

یکی از مواردی که باید برای کسب جایگاه مناسب در صفحه نتایج به آن توجه کنید، تولید محتواهایی مطابق با اصول سئو و لحن برند شما است؛ بنابراین برای رسیدن به این هدف حتما به این محتواها نیاز دارید.

catalog (1)

متن توضیح محصول

مخاطب به اطلاعات بیشتری در مورد محصولات و خدمات شما نیاز دارد تا به مشتریان شما تبدیل شوند؛ بنابراین این مدل محتواها تمام نیاز شما برای رسیدن به این هدف را تامین می‌کنند.

چرا تیم تولید محتوای HDM

ما در HDM محتوایی برای بیزینس شما تولید می‌کنیم که :
newspaper (1)

کپی نیست

چون براســــــاس اصــول نگارشـــی و کپـــی‌رایتینـگ نوشتــــه می‌شود.
newspaper (1)

بالاترین کیفیت ممکن

چون زیرنظر تیمی متشکل از کارشناسان مجرب سئو، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات بررسی می‌شود.
box (1)

برون‌سپاری نمیشه

تمام فرآیند تولید محتـوا داخل مجموعه HDM و توسط تیم محتوایی مجرب آن انجام می‌شود.

blogging (1)

تحویل به موقع

محتواها طبق یک استراتژی و تقویم محتوایی مشخص تولید می‌شوند؛ بنابراین خیال شما از بابت تحویل به موقع آن‌ها راحت خواهد بود.

گره های ذهنی خدمات محتوایی

  • شناسایی نیاز بیزینس من
  • چرا خدمات محتوا
  • چرا استراتژی و تقویم محتوا
  • مراحل تولید محتوا

چگونه نیاز بیزینس من به خدمات محتوا شناسایی می شود؟

پیش از سفارش محتوا شما می‌توانید با ما برای مشاوره رایگان ارتباط برقرار کنید و در این جلسه مشاوره کارشناسان آژانس HDM توضیحاتی خدمت شما ارائه می‌کنند و سوالاتی از شما می‌پرسند تا نیاز بیزینس شما به محتوا را شناسایی کنند.

چرا باید از خدمات محتوایی استفاده کنم؟

پیشتر به این موضوع اشاره کردیم محتوا رکن اصلی بهینه‌سازی وبسایت‌ها برای موتورهای جستجو است؛ بنابراین اگر بیزینس آنلاینی دارید و می‌خواهید مخاطبان بیشتری را جذب بیزینس خود کنید، شما حتما به خدمات محتوایی نیاز دارید. البته شما می‌توانید با از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید تا در مورد این موضوع بهتر تصمیم‌گیری کنید.

چرا برای تولید محتوا باید استراتژی و تقویم محتوا داشته باشم؟

داشتن استراتژی و تقویم محتوایی از این جهت اهمیت دارد که به شما کمک می‌کند تا زمان دقیق تحویل محتواهای خود را بدانید و همچنین برای اینکه فعالیت موثرتری در فضای دیجیتال داشته باشید، براساس یک استراتژی مناسب محتواهایی تولید کنید که بهترین نتیجه را برای شما خواهد داشت.

مراحل تولید محتوا به چه صورت انجام می شود؟

به‌طور معمول مراحل تولید محتوا به صورت زیر انجام می‌شود :

  • ابتدا هدف بیزینس شما شناسایی می‌شود
  • بریف محتوایی برای مشتری ارسال می‌شود تا موارد آن را براساس بیزینس خود تکمیل کند
  • سفارش محتوای مشتری توسط تیم محتوا تایید شده و سپس مراحل نگارش آن آغاز می‌شود.
  • با اتمام نگارش، مراحل مربوط به ویراستاری و ارزیابی محتوا از لحاظ سئو انجام می‌شود.
  • محتوا برای مشتری ارسال می‌گردد.
  • تایید نهایی محتوا از مشتری پیگیری می‌شود.
۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸

درخواست مشاوره