آغاز این ماجرا

هر کسب‌وکاری برای خود یک داستان خاطره انگیز و جذاب دارد؛ داستان آغاز ماجرا! HDM هم از این قاعده مستثنی نیست. رویا یک تشکیل یک تیم شفاف، جسور و عملگرا موضوعی بود که ذهن ما را در روز‌های ابتدایی HDM درگیر خود کرده بود، با تلاش فراوان طولی نکشید که ضمیر ما روز به روز  بزرگتر شد و تخصص‌های مختلفی برای ارائه خدمت کامل‌تر به مشتری در HDM افزوده شد. شاید این جمله شعارگونه بنظر برسد که ما ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را که دیگر همکاران این حوزه یک ابزار کاری می‌دانند، به عنوان یک شیوه زندگی قبول داریم ولی این جمله خود حقیقت انکار نشدنی در سلول به سلول HDM است.

 

در دنیایی که علم و تکنولوژی به ویژه در حوزه دیجیتال مارکتینگ لحظه به لحظه در حال پیشرفت است، تجربه صرفا پارامتر کارآمدی نیست، به همین دلیل ما دیجیتال مارکتینگ را به عنوان یک شیوه زندگی پذیرفتیم تا در لحظه به لحظه زندگی خود، مقالات، مطالب و کتب ارزشمندی را مطالعه کنیم تا برای ارائه بهترین نتیجه، همیشه حرفی برای گفتن به مشتری داشته باشیم.

اعتماد به HDM، بازی دو سر برد

هدف اصلی ما در HDM رضایت مشتری است، به همین دلیل در تمامی خدمات خود اعم از (گوگل ادز و مدیرت اکانت، خدمات سئو، خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن، تولید محتوا، ویدیو مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات کیلیکی و مشاوره بازاریابی) بر مبنا ریشه اسم HDM شفافیت را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم، به گونه‌ای که در تمامی ابزار‌ها و خدمات خود، مشتری پا ثابت نظارت بر اساس اطلاعات بدست آمده از داشبورد ابزارهای مختلف است.

 اما نکته‌ای که HDM را از دیگر همکارن و دوستان این حوزه متمایز می‌کند، ارائه نتیجه ایده‌آل در کنار همراهی در تمام لحظات رشد کسب‌وکار شما است. بدیهی است که برای رشد کسب‌وکار خود علاوه‌بر یک تیم قدرتمند نیاز به یک استراتژی درست و حرفه‌ای در مسیر پرپیچ‌وخم دیجیتال مارکتینگ دارید که متخصصین ما در تمامی ابزارهای دیجیتال مارکتینگ مانند یک همراه در کنار رشد کسب‌وکار شما خواند بود.

 

 اعتماد به HDM بازی دو سر برد است، ابتدا برای شما و سپس برای ما، بر مبنا شعار HDM باور داریم تا زمانی که مشتریان و همراهان به هدف و خواسته خود نرسند، حتی اگر این همکاری جنبه مالی بالایی هم برای ما داشته باشد ولی یک پیروزی ارزشمند به حساب نمی‌آید، زیرا اگر همراهان HDM رشد کنند به دنبال آن نیز ما رشد خواهیم کرد، پس بی دلیل نیست که می‌گوییم ما باور داریم که برای رسیدن به اهدافمان ابتدا باید شما به اهدافتان برسید.