آژانس HDM در تاریخ ۱۲ فرودین و ۱۳ فروردین تعطیل می باشد.

سئو خدمات پزشکی

اولین سایت برای جستجوی بیماران در گوگل باشید.

کاربران زیادی برای دریافت پاسخ سوالات پزشکی خود از موتور جستجو گوگل استفاده می‌کنند. دسترسی به نزدیک‌ترین مرکز درمانی هم یکی دیگر از دغدغه‌های کاربران است که موتور جستجو گوگل نیز این دغدغه آن‌ها را نیز رفع کرده است. اما در این شرایط اگر عنوان سایت شما در صفحه نتایج نباشد، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

۱- شما حجم زیادی از مشتریان خود را از دست می‌دهید
۲- بیزینس دیگری از خدمات سئو پزشکی استفاده می‌کند و جای شما را در صفحه نتایج گوگل می‌گیرد.

مزایای انتخاب خدمات سئو پزشکی آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM

پس باتوجه به این موضوع به عنوان صاحب بیزینس ارائه ‌دهنده خدمات پزشکی که می‌خواهد فعالیت خود را در فضای دیجیتال آغاز کند یا فعالیت موثرتری در این فضا داشته باشد، خدمات سئو پزشکی آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM گزینه ایده‌آلی برای شما خواهد بود چون ما در این خدمات :

۱

انجام تحقیق کلمات کلیدی پزشکی

ما در خدمات سئو پزشکی خود از به‌روزترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی برای شناسایی مرتبط‌ترین کلمات با بیزینس شما استفاده می‌کنیم.

۲

دسته بندی درست خدمات

دسته‌بندی درست خدمات پزشکی یکی از فاکتورهای موثر بر سئو سایت پزشکی است. چون این موضوع باعث می‌شود تا بیماران هنگام مراجعه به سایت شما، به خدمات پزشکی مورد نظر خود دسترسی سریع‌تری داشته باشند و درنتیجه این اتفاق تجربه کاربری بهتری برای آن‌ها ایجاد شود.

۳

تدوین استراتژی محتوا

پس از اینکه در بخش تحقیق کلمات کلیدی مرتبط‌ترین کلمات با بیزینس شما شناسایی شدند، زمان آن فرا می‌رسد که براساس آن کلمات کلیدی، محتوا تولید کنید. اما برای اینکه محتواهای شما اثربخش باشند، باید مطابق با یک استراتژی مناسب تولید شوند.

۴

پیوند ابزارهای سئو با سایت

این اتفاق باعث می‌شود تا فرآیند گزارش‌گیری سئو سایت شما با سرعت بیشتری انجام شود و همچنین براساس داده‌ها و اطلاعات ابزارهای تحلیلی سئو شما می‌توانید، نتایج مربوط به فعالیت‌ها و استراتژی‌های سئو خود را نیز مشاهده کنید.

۵

تولید محتوا

یکی دیگر از فاکتورهای موثر بر سئو سایت پزشکی تولید محتوا است. درواقع زمانی که شما در سایت پزشکی خود محتواهایی مفید و ارزشمند در ارتباط با حوزه پزشکی منتشر کرده باشید، هم احتمال اینکه سایت شما در صفحه نتایج به کاربران نمایش داده بشود و هم کاربران بیشتری را جذب کنید، بسیار زیاد خواهد بود.

۶

عمل لینک سازی داخلی و خارجی

یکی از فعالیت‌هایی که به افزایش اعتبار برند شما کمک می‌کند، عمل لینک‌سازی داخلی و خارجی است. چون زمانی سایت شما رتبه بهتری در گوگل خواهد داشت که در صفحات مختلف سایت شما لینک‌هایی از سایر سایت‌های خارجی وجود داشته باشد.

خدمات سئو مختص بیزینس پزشکی شما

باتوجه به موارد گفته شده خیلی مهم است تا برای اینکه حجم زیادی از جستجوهای بیماران و کاربران را به وبسایت خود اختصاص بدهید، از خدمات سئوی سایت استفاده کنید. به‌علاوه ما در سئو کردن سایت های پزشکی اقدامات زیر را انجام می‌دهیم تا شما براساس نیاز بیزینس خود از استراتژی سئو مناسب استفاده کنید.

goal

جلسه مشاوره پزشکی

برای شروع کارشناسان ما با شما یک جلسه مشاوره به منظور شناسایی هدف شما از استفاده از خدمات سئو پزشکی برگزار می‌کنند.

data

تحقیقات وبسایتی

تیم سئو HDM با استفاده از ابزارهای سئو وضیعت وبسایت شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و نقاط قوت و ضعف آن را شناسایی می‌کنند.

keyword

معاینه وضعیت رقبا

معاینه وضعیت رقبا به شما کمک می‌کنید تا تحلیل درستی از رفتار آن‌ها در فضای دیجیتال داشته باشید و با شناسایی فرصت‌های موجود در مسیر درستی حرکت کنید.

search (2) (1)

ارزیابی جستجوهای کاربران

تیم سئو ما در این اقدام از خدمات سئو پزشکی، حجم جستجو، رقابت و فرصت‌ها را از طریق مجموعه‌ای از ابزارهای بررسی کلمات کلیدی آنالیز می‌کنند تا کلمات کلیدی که برای رشد بیزینس شما ارزشمندتر هستند را شناسایی کنند.

search (2) (1)

استراتژی سئو داخلی

مانند یک شطرنج باز که برای حرکت خود استراتژی مشخصی دارد، شما هم به عنوان صاحب یک بیزینس ارائه دهنده خدمات پزشکی برای فعالیت اثربخش در فضای دیجیتال به استراتژی مناسب نیاز دارید و از آنجایی که بهینه‌سازی وبسایت و صفحات داخل آن یکی از فاکتورهای مهم در بهبود رتبه وبسایت‌ها است.

 

goal

6- شروع سئو داخلی

براساس استراتژی که در بخش قبل مشخص شده است، فرآیند بهینه‌سازی صفحات وبسایت شما انجام می‌شود.

goal

شروع سئو داخلی

براساس استراتژی که در بخش قبل مشخص شده است، فرآیند بهینه‌سازی صفحات وبسایت شما انجام می‌شود.

data

بررسی نتایج اقدامات انجام شده

طی هرماه وضعیت وبسایت شما مورد بررسی قرار می‌گیرد تا نتایج مربوط به اقدامات انجام شده را شناسایی کنیم.

keyword

تولید محتوا

پس تیم ما با درک نیاز هر بیزینس به محتوا، مطابق با یک استراتژی محتوایی مناسب، محتواهایی را در وبسایت شما منتشر می‌کند.

search (2) (1)

تجزیه و تحلیل فنی

در این بخش عملکرد وبسایت شما در موتورهای جستجو مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت شناسایی نقاط ضعف، اقدامات لازم برای بهبود آن‌ها انجام می‌شود.

search (2) (1)

استراتژی لینک‌گذاری خارجی

باتوجه به بودجه شما، استراتژی لینک‌سازی خارجی مناسبی را در گوگل و شبکه‌های اجتماعی برای شما تعیین می‌کنیم.

goal

6- شروع سئو داخلی

براساس استراتژی که در بخش قبل مشخص شده است، فرآیند بهینه‌سازی صفحات وبسایت شما انجام می‌شود.

چگونه درخواست سئو خدمات پزشکی بدهم؟

اگر برای شروع مراحل بهینه‌سازی وبسایت پزشکی خود آمادگی دارید، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما، هم به جهت ارائه مشاوره رایگان سئو و هم دریافت درخواست شما برای خدمات سئو پزشکی ارتباط برقرار کنند.

چالش های ذهنی سئو خدمات پزشکی

  • مزایای سئو خدمات پزشکی
  • هزینه سئو خدمات پزشکی
  • مراحل فرآیند سئو خدمات پزشکی
  • انتخاب بهترین آژانس

۱- سئو خدمات پزشکی آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM چه مزایایی دارد؟

یکی از مزایای اصلی استفاده از خدمات سئو پزشکی آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM این است که در این خدمات شما سرویس‌هایی مختص بیزینس دریافت خواهید کرد و استراتژی‌های سئویی برای شما تدوین می‌شود که تناسب بیشتری با نیاز بیزینس شما دارد.

۲- هزینه مربوط به سئو خدمات پزشکی چقدر است؟

تعرفه خدمات سئو حقوقی براساس پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود؛ بنابراین نمی‌توان به‌طور قطع گفت که شما بابت سئو وبسایت پزشکی خود، باید هزینه زیاد یا کمی پرداخت کنید.

۳- فرآیند سئو خدمات پزشکی چه مراحلی دارد؟

فرآیند سئو سایت پزشکی شامل مراحل زیر است :
• ابتدا هدف بیزینس شما شناسایی می‌شود
• استراتژی سئویی متناسبی با هدف و نیاز بیزینس شما تدوین می‌شود.
• تحقیق کلمات کلیدی مرتبط با بیزینس شما انجام می‌شود.
• صفحات مختلف وبسایت شما برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی می‌شود.
• محتواهایی مطابق با کلمات کلیدی بیزینس شما تولید می‌شوند.
• بررسی‌هایی ماهانه برای بررسی نتیجه بخش بودن استراتژی‌ها و اقدامات سئو انجام می‌شود.

۴- چگونه بهترین آژانس ارائه دهنده سئو خدمات پزشکی را انتخاب کنیم؟

بهترین آژانس ارائه دهنده خدمات سئو سایت پزشکی، آژانسی است که در زمینه سئو و بهینه‌سازی سایت‌های بیزینس‌های مختلف در فضای دیجیتال تجربه زیادی داشته باشد و همچنین در این راستا توانسته باشد با ارائه خدماتی باکیفیت، اعتماد صاحبان بیزینس‌های مختلفی را جلب کند.
پس باتوجه به این موضوع، آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM گزینه ایده‌‌آلی برای شما خواهد بود.

۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸
ثبت درخواست