سئو استارتاپ

بعد از رسیدن به سوددهی، چالش‌برانگیزترین اتفاق‌ها برای استارتاپ‌ها، پیدا کردن راهکار مناسب برای بهبود وضعیت سایت خود، متمایز شدن از رقبا و انجام فعالیت‌هایی اثربخش‌تر در فضای دیجیتال است. در این شرایط، استفاده از خدمات سئو استارتاپ می‌تواند تمام موارد موردنیاز این کسب‌وکارها برای غلبه بر این چالش‌ها را فراهم کند.

خدمات سئو سایت استارتاپ آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM

search (1)

ارائه خدمات شفاف و مقرون به صرفه

کسب‌وکارهای زیادی تجربه مطلوبی از کار با مجموعه‌های ارائه‌دهنده این خدمات ندارند؛ اما هدف اصلی ما ارائه خدمات شفاف است تا مشتریان ما دغدغه کم‌تری بابت همکاری با ما داشته باشند.

service (1)

فروش بیشتر حتی با بازاریابی اندک

ما در خدمات سئو، مشتریان بالقوه، راغب و واقعی کسب‌وکارتان را هدف می‌گیریم؛ بنابراین حتی با پرداخت هزینه کم‌تر بابت بازارایابی، شما فروش و مشتری بیشتری خواهید داشت.

search (2) (1)

دسترسی به خدمات شخصی سازی شده

حرکت در مسیری متفاوت از رقبایتان به استراتژی خاص و منحصربه‌فردی نیاز دارد؛ بنابراین ما در سئو سایت استارتاپ این موضوع را پیش بینی کرده‌ایم و خدمات شخصی‌سازی شده به شما ارائه می‌دهیم.

تفاوت سئو سایت استارتاپ با سئو مرسوم چیست؟

تفاوت چندانی میان خدمات سئو و سئو سایت استارتاپ وجود ندارد؛ اما آن چیزی که میان این دو خدمات سئو تفاوت ایجاد می‌کند، به اهداف آن‌ها مربوط می‌شود. به عنوان مثال یک استارتاپ می‌خواهد، کاربران زیادی را از طریق لینک‌های داخلی و خارجی به سمت سایت خود هدایت کند؛ ازاین‌رو برای رسیدن به چنین هدفی این استارتاپ به چیزی سئو مرسوم نیاز خواهد داشت.

آیا مراحل سئو سایت استارتاپ با سئو مرسوم یکسان است؟

باتوجه به اینکه سئو مرسوم و سئو سایت استارتاپ اهداف متفاوتی را دنبال می‌کنند؛ بنابراین اقدامات مربوط به مراحل انجام آن‌ها نیز بایکدیگر متفاوت خواهد بود. اما اساسا اقداماتی که برای به موفقیت رساندن استارتاپ‌ها در سئو انجام می‌شود، شامل موارد زیر است:

search (1)

تجزیه و تحلیل سایت و یافتن مشکلات آن

service (1)

انجام بهینه‌سازی‌های داخلی و خارجی

search (2) (1)

پیدا کردن کلمات کلیدی و بهینه‌سازی محتواها

search (1)

اجرای سئو فنی و رفع مشکلات ساختار سایت

service (1)

بازاریابی سئو و محتوا

search (2) (1)

پشتیبانی خدمات و ارسال گزارش

برای شروع همکاری با ما آمادگی دارید؟

سپردن وظایف فعالیت‌های سئو سایت خود به تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM، راهی است که پیش روی شما برای بهره‌مند شدن از مزایای سئو و اقدامات مربوط به بهینه‌سازی سایت‌ها برای موتورهای جستجو است. برای سپردن این وظیفه هم فرم زیر در اختیار شما قرار دارد و با وارد کردن اطلاعات خود در آن می‌توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید. ما اینجا هستیم تا با قابلیت‌ها و مزایای سئو، سایتتان را به وضعیت مطلوبی در موتورهای جستجو برسانیم.

چرا خدمات سئو سایت استارتاپ خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM بسپاریم؟

در خدمات سئو سایت استارتاپ آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM، تیمی متشکل از مجرب‌ترین کارشناسان حوزه سئو وظیفه انجام فعالیت‌های سئو سایتتان را به عهده دارند و این تیم به‌طور مستمر وضعیت سایتتان را مورد بررسی و آنالیز قرار می‌دهد تا به لحظه مشکلات به وجود آمده در آن را شناسایی و اقدامات لازم برای بهبود آن‌ها را انجام بدهند. همچنین به دلیل اینکه خدمات سئو سایت استارتاپ آژانس HDM متناسب با نیاز کسب‌وکارتان شخصی‌سازی شده است و برای بهینه‌سازی وضعیت سایتتان استراتژی منحصربه‌فردی برای شما تدوین می‌شود، می‌تواند دلیل محکمی برای سپردن وظیفه انجام فعالیت‌های سئو سایت خود به آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM باشد.

سوالات مهم سئو سایت استارتاپ

  • انتظار بهبود رتبه از سئو سایت استارتاپ
  • چرایی استفاده از سئو سایت استارتاپ
  • زمان مشاهده نتایج سئو سایت استارتاپ
  • الزام گرفتن کمک حرفه ای برای سئو سایت استارتاپ

آیا سئو رتبه سایت استارتاپ من را بهبود می دهد؟

پاسخ کوتاه این سوال مثبت است و سئو نقش بسزایی در بهبود رتبه سایت استارتاپ شما در صفحه نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل ایفا می‌کند؛ اما نباید انتظار داشته باشید که بتوانید نتایج آن را همین فردا یا هفته آینده مشاهده کنید.

چرا باید از خدمات سئو سایت استارتاپ استفاده کنیم؟

استفاده از نیاز ضروری کسب‌وکارهای مختلف برای فعالیت اثربخش در فضای دیجیتال است، پس اگر به دنبال موفقیتتان در این فضا هستید، باید از سئو و خدمات بهینه‌سازی سایت کمک بگیرید.

چه زمانی می توانیم نتایج سئو سایت استارتاپ را مشاهده کنیم؟

بسته به نوع کسب‌وکارتان شما باید مدت زمان خاصی برای مشاهده نتایج فعالیت‌های سئو سایتتان صبر کنید؛ اما در حالت کلی این مدت زمان برای کسب‌وکارها در بازه ۶ الی ۲۴ ماه قرار دارد.

چرا برای خدمات سئو سایت استارتاپ کمک حرفه ای دریافت کنیم؟

کسب نتایج مطلوب از فعالیت‌های سئو سایت استارتاپ خود، به انجام فعالیت‌های سئو توسط تیمی متخصص و حرفه‌ای است؛ بنابراین اگر به دنبال رسیدن به این هدف هستید، باید خدمات سئو سایت استارتاپ خود را برون‌سپاری کنید.

۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸

درخواست مشاوره