آژانس HDM در تاریخ ۱۲ فرودین و ۱۳ فروردین تعطیل می باشد.

سئو سایت شرکتی و خدماتی

شما باید از خدمات سئو سایت شرکتی HDM استفاده کنید، چون این خدمات :

search (1)

رتبه شما در گوگل را بهبود می‌دهند

در خدمات سئو سایت شرکتی، تیم محتوای HDM وظیفه تولید محتواهایی باکیفیت و مفید برای کاربران را دارند تا سایت شما در صفحه نتایج رتبه بهتری داشته باشد.

service (1)

میزان فروش شما را بالاتر می‌برند

زمانی که سایت شما در صفحه نتایج در صفحه اول گوگل حضور داشته باشد، کاربران بیشتری برای دریافت خدمات موردنظر خود به آن مراجعه می‌کنند، به همین دلیل شما شانس بیشتری خواهد داشت تا آن‌ها را به مشتریان اصلی خود تبدیل کنید.

search (2) (1)

اعتماد کاربران را جلب می‌کنند

دسترسی به محتواهایی مفید و ارزشمند و حضور در صفحه اول نتایج گوگل عوامل هستند که باعث می‌شوند تا شما بهتر بتوانید اعتماد کاربران به سایت خود را جلب کنید.

calendar (1)

صرفه اقتصادی دارند

سئو از جمله روش‌های ارزان قیمت برای بهبود رتبه سایت‌ها در صفحه نتایج گوگل است، پس در مقایسه با سایر روش‌ها، خدمات سئو از نظر اقتصادی کاملا به صرفه هستند.

calendar (1)

باعث افزایش اعتبار برند شما می‌شوند

فاکتورهایی که شما برای افزایش اعتبار برند خود در فضای دیجیتال به آن‌ها نیاز دارید، یک حضور در صفحه اول نتایچ گوگل و داشتن محتواهایی باکیفیت در صفحات مختلف سایت‌تان است که با استفاده از خدمات سئو به این هدف می‌رسید.

چگونه یک سایت شرکتی و خدماتی را سئو کنیم؟

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM باور داریم که هر بیزینس متناسب با نیاز خود به استراتژی سئویی منحصربه فرد نیاز دارد، پس باتوجه به این موضوع برای سئو سایت شرکتی و خدماتی، پیش از هر اقدامی لازم است که نیاز آن بیزینس به سئو شناسایی شود و سپس به منظور انجام اقدامات بعدی، برنامه‌ریزی دقیقی انجام شود. 

برای نحوه سئو سایت خدماتی و شرکتی خود دنبال روش مناسبی هستید؟

سئو ذاتا فرآیند سخت و پیچیده‌ای است که انجام آن به مهارت نیاز دارد، پس باتوجه به این موضوع خدمات سئو سایت خدماتی و شرکتی آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM که سال‌ها تجربه فعالیت در زمینه ارائه خدمات به بیزینس‌های مختلف در فضای دیجیتال را داشته است، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. برای استفاده از خدمات هم کافی است که اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید و در صورت نیاز به مشاوره از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

چه اقداماتی در خدمات سئو سایت شرکتی و خدماتی HDM انجام می شود؟

writer (1)

شناسایی اهداف شما از سئو

هر فعالیتی زمانی اثربخش خواهد بود که شما هدف از انجام آن را بدانید. پس با علم به این موضوع، خوب است پیش از هر اقدامی شما هدف از انجام سئو را نیز بدانید.

newspaper (1)

بررسی وضعیت رقبا

جز جدایی‌ناپذیر هر استراتژی سئو، بررسی وضعیت رقبا است. چون این موضوع به شما کمک می‌کند تا شناخت دقیقی نسبت به فعالیت‌های رقبای خود داشته باشید.

box (1)

تحلیل وضعیت سایت شما

یکی از مواردی که به شما کمک می‌کند تا سایت خود را به شکل مطلوبی برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی کنید، این است که تحلیل درستی از وضعیت سایت خود داشته باشید و براساس آن استراتژی مناسبی برای بهبود رتبه سایت خود در صفحه نتایج گوگل، تدوین کنید.

blogging (1)

تولید و انتشار محتوا

داشتن محتواهایی مفید و ارزشمند به خوبی می‌تواند کاربران را با سایت شما درگیر کند، به همین دلیل اگر به دنبال این هستید تا کاربران بیشتری را جذب سایت خود کنید، تولید و انتشار محتوا امری حیاتی برای شما خواهد بود.

catalog (1)

تدوین استراتژی

برای انواع فعالیت‌های سئو شما باید استراتژی مشخصی داشته باشید تا از تمام این فعالیت‌ها نتیجه مطلوبی بگیرید.

چرا تیم سئو HDM

ما در HDM به گونه‌ای سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی می‌کنیم، که :

newspaper (1)

تجربه کاربری مطلوب برای کاربران

تجربه کاربری پارامتری است که گوگل بسیار به آن اهمیت می‌دهد، پس سایتی در صفحه نتایج رتبه خوبی خواهد داشت که برای کاربران تجربه کاربری مطلوبی ایجاد کند.

newspaper (1)

سازگار با انواع دستگاه ها

گوشی‌های هوشمند در کنار کامپیوترها ابزار دیگر کاربران برای گشت و گذار در فضای دیجیتال هستند، پس اگر سایت شما با این دستگاه‌ها سازگار نباشد، شما سهم زیادی از کاربران خود را از دست خواهید داد.

box (1)

داشتن محتواهایی مفید برای کاربران

محتواهای مفید و ارزشمند درگیری بیشتر کاربران با سایت شما را در پی دارند که هرقدر مقدار آن بیشتر باشد، تعداد کاربران بیشتری به سایت شما مراجعه خواهند کرد.

blogging (1)

استراتژی هدفمند برای جذب مشتری

جذب مشتریان در فضای دیجیتال هرگز کار آسانی نیست، پس برای انجام چنین کاری شما باید استراتژی مناسبی داشته باشید که در این بخش ما این کار را برای شما انجام خواهید داد.

سوالاتی که در مورد خدمات سئو سایت شرکتی پرسیده اید؟

  • نقش مشاوره سئو
  • نقش سئو در موفقیت سایت شرکتی
  • هزینه خدمات سئو سایت شرکتی و خدماتی
  • زمان مشاهده نتایج سئو

آیا در کنار سئو سایت شرکتی و خدماتی باید از مشاوره سئو نیز استفاده کنیم؟

سئو و مشاوره سئو به نوعی مکمل یکدیگر هستند و زمانی که شما از مشاوره سئو استفاده کنید، برای اینکه از فعالیت‌های سئو خود، بهترین نتیجه را بگیرید باید از خدمات سئو نیز استفاده کنید.

تا چه اندازه خدمات سئو سایت شرکتی در موفقیت این مدل بیزینس ها نقش دارد؟

اغراق نکرده‌ایم اگر بگوییم که خدمات سئو سایت شرکتی و خدماتی نقش بسزایی در موفقیت این مدل بیزینس‌ها در فضای دیجیتال ایفا می‌کند و اساسا هر بیزینسی به ویژه بیزینس‌های خدماتی که به دنبال فعالیت موثر در فضای دیجیتال هستند، باید از چنین خدماتی استفاه کنند.

آیا بابت خدمات سئو سایت شرکتی و خدماتی هزینه زیادی پرداخت کنیم؟

تعرفه یا هزینه خدمات سئو سایت شرکتی و خدماتی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ بنابراین براساس هر یک از این عوامل هزینه خدمات سئو سایت شرکتی و خدماتی متغیر خواهد بود و به‌طور قطع نمی‌توان گفت که شما بابت استفاده از این خدمات هزینه زیاد یا کمی پرداخت خواهید کرد.

چه زمانی می توانیم نتایج سئو سایت شرکتی و خدماتی را مشاهده کنیم؟

سئو در هر زمینه‌ای فعالیت پیچیده و زمان‌بری است که شما برای مشاهده نتایج مجبور هستید تا زمان زیادی را صبر کنید که این زمان به‌طور معمول چیزی در حدود ۶ الی ۲۴ ماه است. 

۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸