آژانس HDM در تاریخ ۱۲ فرودین و ۱۳ فروردین تعطیل می باشد.

سئو سایت فرش، افزایش فروش و مشتری را همزمان تجربه کنید

برای صاحب یک کسب‌وکار فروش فرش مهم است که بتواند روزانه کاربران بیشتری را به سمت سایت خود هدایت و تعداد زیادی از آن‌ها را به مشتری واقعی کسب‌وکار خود تبدیل کند. اما در این مسیر پرپیچ و خم شما به کمک یک راهنما نیاز دارید.

خدمات سئو سایت فرش فروشی آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM مانند یک همراه کنار شما خواهد بود تا :

search (1)

فروش و مشتری بیشتری داشته باشید

برای فروش و مشتری بیشتر، سایت شما باید در صفحه اول نتایج گوگل باشد. چرا؟ چون مشتریان به این سایت‌ها بیشتر اعتماد می‌کنند و این سایت‌ها انتخاب اول آن‌ها برای خرید محصولات هستند.

service (1)

مشتری واقعی بیشتری جذب کنید

سئو، کسب‌وکار شما را بیشتر در معرض دید مخاطبان اصلی‌تان قرار می‌دهد و درنتیجه آن شما شانس بیشتری برای جذب مشتریان جدید خواهید داشت.

search (2) (1)

کاربر بیشتری به مشتری تبدیل کنید

عاملی که باعث می‌شود تا شما کاربر بیشتری را به مشتری تبدیل کنید این است که سایت شما تجربه کاربری مطلوبی برای آن‌ها ایجاد کند که این موضوع کاملا در سئو لحاظ می‌شود.

search (1)

نسبت به رقبای خود متمایز شوید

با استفاده از سئو شما می‌توانید جنبه‌هایی از کسب‌وکار خود را برجسته‌تر کنید که در مقایسه با رقبایتان، به عنوان وجه تمایز شناخته می‌شوند و به شما کمک می‌کنند تا از آن‌ها سبقت بگیرید.

مراحل سئو سایت فرش فروشی شامل چه اقداماتی است؟

در مراحل خدمات سئو سایت فرش، اقداماتی انجام می‌شود که همگی در راستای بهبود وضعیت سایت و به‌طور کلی کسب‌وکار شما در فضای دیجیتال است که از جمله مهم‌ترین این اقدامات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

search (1)

تمایز از رقبا با انتخاب کلمات کلیدی مناسب

شناسایی کلمات کلیدی که کاربران در موتورهای جستجو سرچ کرده‌اند و رقبای شما هرگز روی آن‌ها کار نکرده‌اند، فرصتی در اختیار شما قرار می‌دهد تا با تولید محتوای مرتبط با آن کلمات کلیدی، رتبه سایت خود در صفحه نتایج موتورهای جستجو را بهبود بدهید.

service (1)

کسب رتبه بهتر در گوگل با استراتژی سئو

برای فعالیت موثر در فضای دیجیتال شما نباید انتظار داشته باشید که راه صد ساله را یک شبه طی کنید؛ اما اگر برای طی این مسیر استراتژی سئو مناسبی داشته باشید، شما ابتدا رتبه بهتری در گوگل کسب می‌کنید و سپس با گذشت زمان به هدف اصلی خود می‌رسید.

search (2) (1)

تحلیل وب‌سایتی برای شناسایی نقاط قوت و ضعف

اگر سایت دارید و نمی‌دانید چگونه از طریق آن میزان فروش و مشتری خود را بیشتر کنید، تیم سئو آژانس HDM مانند کارآگاهانی زبده، تحقیقات گسترده‌ای روی سایت شما انجام می‌دهند و با شناسایی نقاط قوت و ضعف برای انجام اقدامات لازم برای بهبود آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند.

search (1)

ایجاد تجربه کاربری مطلوب با تکنیک‌های داخلی و خارجی سئو

عاملی که در جلب توجه کاربران هنگام اولین مراجعه به سایت شما نقش بسزایی ایفا می‌کند، ایجاد تجربه کاربری مطلوب برای آن‌ها است. پس از شناسایی نقاط قوت و ضعف سایت شما، در این بخش، فعالیت‌ها و اقدامات لازم پیش‌بینی شده برای بهبود آن‌ها انجام می‌شود تا زمانی که کاربران به سایت شما مراجعه می‌کنند، تجربه بهتری داشته باشند.

توجه به جستجوهای محلی در سئو سایت فرش فروشی

بسیاری از متقاضیان خرید فرش، از موتورهای جستجو برای دسترسی به سایت فروشگاه فرش نزدیک به محل زندگی خود استفاده می‌کنند و نام یا کلمه کلیدی مرتبطی با حوزه این کسب‌وکارها به صورت محلی جستجو می‌کنند.

یکی از سرویس‌های خدمات سئو سایت فرش، سئو محلی است تا صاحبان این کسب‌وکارها در صفحه نتایج جستجوهای محلی کاربران رتبه مناسبی داشته باشند و در نتیجه بتوانند سهم زیادی از این جستجوها را به خود اختصاص دهند.

خدمات سئو سایت فرش آژانس HDM چه کمکی به صاحبان این کسب وکارها می‌کند؟

همیشه در پشت یک کسب‌وکار فروشگاهی موفق در فضای دیجیتال، سایت فدرتمندی وجود دارد که مشتری و کاربر هنگام مراجعه به آن هرگز ناامید نخواهند شد و آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانند به محصول و خدمت موردنظر خود دسترسی پیدا کنند.

با استفاده از خدمات سئو سایت فرش آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM، فعالیت‌های مربوط به بهینه‌سازی و سئو سایت فرش شما زیرنظر مجرب‌ترین کارشناسان سئو انجام می‌شود و تمام اعضای این تیم متعهد هستند تا با به‌کارگیری تجربه و تخصص خود، تمام آنچه که کسب‌وکار شما برای فعالیت موثر در فضای دیجیتال نیاز دارد را فراهم کنند.

پسندید؟ همین حالا برای سئو سایت فرش درخواست بدهید

ما در خدمات خود تلاش می‌کنیم تا با استفاده از تجربه و تخصص خود در زمینه سئو و بهینه‌سازی سایت کسب‌وکارهای مختلف در فضای دیجیتال، به مشتریان خود کمک کنیم تا اگر برای فعالیت در چنین فضایی تردید دارند یا برای شروع فعالیت دنبال روش مناسبی هستند یا سایت دارند اما نمی‌دانند چگونه از طریق آن، فروش و مشتری خود را بیشتر کنند، آن‌ها را در مسیر رسیدن به این اهداف خود همراهی کنیم.

پس اگر می‌خواهید در این مسیر، تیم متخصصی را کنار خود داشته باشید و فعالیت‌های سئو سایت خود را بی دغدغه به آن‌ها بسپارید، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد و درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

بیشترین سوالاتی که در مورد سئو سایت شخصی پرسیده اید:

  • هزینه سئو سایت فرش
  • زمان مشاهده نتایج سئو سایت فرش
  • نیاز سایت فرش فروشی به محتوا
  • مزیت سئو برای سایت فرش

آیا هزینه زیادی بابت استفاده از خدمات سئو سایت فرش پرداخت کنیم؟

در هنگام محاسبه هزینه سئو سایت فرش فروشی پارامترهای مختلفی درنظر گرفته می‌شوند و براساس نوع کسب‌وکار شما این پارامترها متفاوت خواهند بود؛ بنابراین به‌طور قطع نمی‌توان گفت که شما بابت استفاده از این خدمات هزینه زیاد یا کمی پرداخت می‌کنید.

نتایج سئو سایت فرش چه زمانی قابل مشاهده است؟

به عقیده کارشناسان مجرب این حوزه، سئو فرآیندی پیچیده است که شما باید براساس نوع کسب‌وکار خود برای مشاهده نتایج آن، مدت زمان مشخصی صبر کنید که به‌طور معمول این بازه زمانی برای کسب‌وکارهای مختلف از ۶ تا ۲۴ ماه متغیر خواهد بود.

آیا سایت فرش فروشی به محتوا نیاز دارد؟

پس از شناسایی کلمات کلیدی اصلی و مرتبط با کسب‌وکار خود اگر می‌خواهید سایت‌تان رتبه بهتری در صفحه نتایج به دست آورد یا در مقایسه با متمایزتر دیده شود، شما باید محتواهای باکیفیتی در ارتباط با آن‌ها داشته باشید.

سئو چه مزایایی برای سایت فرش فروشی دارد؟

فضای دیجیتال پر از کسب‌وکارهای مشابه شما است که هریک از آن‌ها برای بهبود وضعیت سایت خود از خدمات آنلاین مختلفی استفاده می‌کنند؛ بنابراین برای اینکه سایت شما، میان سیل عظیمی از رقبا توسط کاربران دیده شود و برای دریافت خدمات و خرید محصول، سایت‌تان را اتتخاب کند، شما به سئو نیاز خواهید داشت.

۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸