آژانس HDM در تاریخ ۱۲ فرودین و ۱۳ فروردین تعطیل می باشد.

سئو سایت مهاجرتی، شکل جدیدی از ارائه خدمات مهاجرتی به مشتریان

هدف اکثر آژانس‌های مهاجرتی از راه‌اندازی سایت، جذب مشتریان جدید و افزایش فروش از طریق آن است؛ اما در برخی موارد مسیر رسیدن به این اهداف برای آن‌ها بسیار چالش برانگیز خواهد بود. این آژانس‌ها باید از روش‌های خاصی برای رسیدن به اهداف خود در فضای دیجیتال استفاده کنند و برای اینکه در صفحه نتایج موتورهای جستجو رتبه و جایگاه مناسبی به دست آورند، باید زمان زیادی صبر کنند.

با استفاده از خدمات سئو سایت مهاجرتی آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM چالشی در مسیر رسیدن به اهدافتان در فضای دیجیتال وجود نخواهد داشت، چون با این خدمات می‌توانید:

search (1)

بازدید سایت خود را افزایش بدهید

اگر به دنبال افزیش فروش و مشتری کسب‌وکار خود هستید، اگر بازدید سایت خود را افزایش ندهید، دستیابی به چنین هدفی تقریبا غیرممکن خواهد بود.

service (1)

رتبه سایت خود را بهبود بدهید

با بهبود رتبه سایت مهاجرتی خود در صفحه نتایج موتورهای جستجو، به این فکر کنید که چگونه می‌خواهید مشتریان تازه جذب شده خود را مدیریت کنید.

search (2) (1)

مشتریان علاقمند بیشتری ایجاد کنید

زمانی فعالیت شما در فضای دیجیتال اثربخش خواهد بود که شما بتوانید بخش زیادی از ترافیک ورودی فعلی سایت خود را به مشتریان واقعی و علاقمند به کسب‌وکار خود تبدیل کنید.

search (1)

درآمد و فروش خود را افزایش بدهید

راهکار ما برای افزایش درآمد سایت های مهاجرتی، بهینه‌سازی وب‌سایت برای کاربرانی است که به دنبال دریافت این خدمات هستند.

چه اقداماتی در خدمات سئو سایت مهاجرتی انجام می شود ؟

تمام اقداماتی که در خدمات سئو سایت مهاجرتی برای بهبود وضعیت سایت این مدل کسب‌وکارها در فضای دیجیتال انجام می‌شود، این هدف را دنبال می‌کنند تا این قبیل کسب‌وکارها شانس بیشتری برای جذب مشتریان بالقوه و توسعه کسب‌وکار خود در فضای دیجیتال داشته باشند که از جمله مهم‌ترین این اقدامات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

search (1)

افزایش آگاهی از برند

سایت‌هایی می‌توانند اعتماد حجم زیادی از کاربران را به خود جلب کنند که تمام آنچه که کاربران باید در مورد کسب‌وکار آن‌ها بدانند را در اختیارشان قرار می‌دهد. پس برای جلب اعتماد کاربران افزایش آگاهی از برند بسیار مهم است.

service (1)

بهبود ترافیک ورودی و تعامل کاربران با سایت

یکی از اقدامات مهم سئو سایت مهاجرتی، بهینه‌سازی سایت شما برای ایجاد تجربه کاربری مطلوب برای کاربران است. چون این موضوع به‌طور همزمان روی ترافیک ورودی و تعامل کاربران با سایت شما تاثیر می‌گذارد.

search (2) (1)

افزایش احتمال جذب مشتریان واقعی

بهبود رتبه سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو، به افزایش بازدید سایت شما کمک می‌کند و شما شانس بیشتری برای جذب مشتریان واقعی خواهید داشت.

search (1)

برقراری روابطی مستحکم با مشتریان

خدمات محتوایی یکی از سرویس‌هایی است که در خدمات سئو سایت مهاجرتی نیز به شما ارائه می‌شود و شما با استفاده از این مدل خدمات، محتواهای ارزشمندی در صفحات مختلف سایت قرار می‌دهید که این موضوع به برقراری ارتباطی مستحکم میان شما و مشتریان کمک می‌کند.

اما نکته مهم در مورد این اقدامات، ویژگی بارز آن در مقایسه با خدمات سئو سایت مهاجرتی سایر آژانس‌ها است، چرا که این اقدامات:

search (1)

متناسب با نیاز هر کسب‌وکار شخصی‌سازی شده است.

service (1)

فعالیت‌های آن توسط مجرب‌ترین کارشناسان سئو انجام می‌شود.

search (2) (1)

پس از طراحی سایت مهاجرتی راهکار مناسبی برای بازاریابی سایت شما خواهد بود.

چگونه برای دریافت سئو سایت مهاجرتی درخواست بدهم؟

شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات بیزینس خود در فرم زیر درخواست دریافت خدمات سئو سایت مهاجرتی خود را برای ما ارسال کنید و مسئولیت انجام فعالیت‌های سئو سایت خود برای فعالیت موثر در فضای دیجیتال را به تیمی متعهد و مسئولیت‌پذیر بسپارید.

برای دریافت مشاوره در خصوص استفاده از این خدمات نیز شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM ارتباط برقرار کنید و درخواست خود مبنی بر دریافت مشاوره برای خدمات در سیستم ما ثبت کنید.

قیمت سئو سایت مهاجرتی چگونه محاسبه می شود؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که متناسب با فعالیت‌هایی که باید برای بهبود سایت شما در فضای دیجیتال انجام شود، تعرفه خدمات سئو سایت مهاجرتی کاملا متفاوت خواهد بود. همچنین سئو ذاتا فرآیندی پیچیده و زمان بر است و صاحبان کسب‌وکارها باید زمان زیادی برای مشاهده نتایج آن صبر کنند، اما این بازه زمانی می‌تواند برای یک کسب‌وکار ۶ ماه یا برای کسب‌وکار دیگری ۱۲ ماه باشد. پس باتوجه به این موضوع، براساس این بازه زمانی، قیمت سئو سایت مهاجرتی شما می‌تواند متغیر باشد.

آنچه شما در مورد سئو سایت مهاجرتی پرسیده اید

  • اقدامات پس از اتمام پروژه سئو
  • پشتیبانی سئو در سئو سایت مهاجرتی
  • دیگر سرویس های سئو سایت مهاجرتی
  • مدت زمان مشاهده نتایج سئو سایت مهاجرتی

پس از اتمام پروژه سئو سایت مهاجرتی چه اقدامات دیگری انجام می شود؟

پس از اتمام فعالیت‌های سئو در راستای بهبود وضعیت سایت شما در موتورهای جستجو، اقدامات دیگری در راستای تداوم حضور سایت شما در صفحه اول گوگل و رتبه‌های بالای این صفحه انجام می‌شود. اقدام دیگری پس از اتمام پروژه سئو سایت مهاجرتی، مشاوره سئو سایت مهاجرتی است که شما می‌توانید از طریق آن بدون هیچ نگرانی و دغدغه‌ای سوالات خود در ارتباط با خدمات سئو سایت مهاجرتی را از فردی متخصص و باتجربه بپرسید.

پشتیبانی سئو در سئو سایت مهاجرتی شامل چه مواردی است؟

متقاضیان خدمات مهاجرتی تمایل دارند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن هم پاسخ سوالات مهاجرتی خود را دریافت کنند و هم در صورت بروز مشکلی، سریعا اقدامات لازم از سمت شما برای رفع آن انجام شود؛ بنابراین در پشتیبانی سئو سایت مهاجرتی این موارد کاملا درنظر گرفته می‌شود تا مشتریان شما رضایت بیشتری از سایت شما داشته باشند.

در سئو سایت مهاجرتی علاوه بر سئو شما از چه سرویس های دیگری می توانید استفاده کنید؟

استفاده از خدمات محتوا در کنار سئو امری ضروری است که شما برای بهبود جایگاه سایت خود در موتورهای جستجو به آن نیاز دارید. چون تولید و انتشار محتواهایی باکیفیت در صفحات مختلف سایت، به شما این امکان را می‌دهد تا به عنوان منبع معتبری برای کاربران شناخته شوید و به خاطر آن گوگل رتبه بهتری به سایت شما در موتور جستجو خود بدهد.

چه مدت زمانی طول می کشد تا سایت من رتبه در صفحه نتایج پیدا کند؟

سئو فرآیندی سخت و پیچیده است که صاحبان کسب‌وکارها برای مشاهده نتایج آن باید زمان زیادی حدودا ۶ الی ۲۴ ماه صبر کنند. البته این بازه بسته به نوع کسب‌وکار شما می‌تواند متفاوت باشد.

۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸