سئو محلی، در موقعیت مکانی کسب و کار خود بیشتر دیده شوید

موقعیت فیزیکی یکی از پارامترهای تاثیرگذار در رتبه‌بندی سایت‌ها، در صفحه نتایج است. چون کاربران برای پیدا کردن نزدیک‌ترین رستوران به محل زندگی خود هم از گوگل استفاده می‌کنند. پس به عنوان یک کسب‌وکار که به دنبال افزایش مشتری و فروش خود است، شما برای هدایت این جستجوها به سایت خود، به سئو محلی نیاز دارید.

بهترین کار انتخاب خدمات سئو محلی آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM است، چون این خدمات :

search (1)

جستجوهای محلی کاربران را هدف می گیرد

منظور از هدف گرفتن جستجوهای محلی کاربران، شناسایی جستجوهای کاربران مرتبط با حوزه فعالیت شما است که براساس موقعیت مکانی و جغرافیایی انجام می‌شود.

service (1)

رتبه شما در جستجوهای محلی را بهینه می کند

پس از اینکه جستجوهای محلی کاربران مرتبط با بیزینس شما شناسایی شدند، فعالیت‌های دیگری مانند تحقیق کلمه کلیدی و تولید محتوا انجام می‌شوند که این فعالیت‌ها رتبه سایت شما در صفحه نتایج را بهبود می‌دهند.

search (2) (1)

برای سئو محلی استراتژی مناسب تدوین می کند

داشتن استراتژی به شما کمک می‌کند، در راستای اهداف بازاریابی بیزینس خود، فعالیت‌های بهینه‌تری انجام بدهید، تا در صفحه نتایج جستجوهای محلی جایگاه بهتری به‌دست آورید

search (1)

سایت شما را برای جستجوهای محلی بهینه می کند

هدف از بهینه‌سازی سایت شما برای جستجوهای محلی این است که سایت شما در صفحه نتایج مربوط به جستجوهای محلی کاربران مانند «نزدیک‌ترین رستوران یا مرکز درمانی و غیره به من» سایت شما در صفحه اول نتایج قرار داشته باشد.

چرا سایت من به خدمات سئو محلی نیاز دارد؟

سئو برای جذب مخاطب، افزایش فروش و مشتری در فضای دیجیتال امری حیاتی است، اما زمانی که شما به دنبال این هستید تا جستجوهای محلی کاربران را هدف بگیرید، شما حتما به سئو محلی نیاز دارید. چون این مدل خدمات سئو به شما کمک می‌کند تا با شناسایی دقیق جستجوهای محلی کاربران مرتبط با بیزینس خود، استراتژی درستی برای هدایت کردن آن‌ها به سایت خود داشته باشید.

تولید محتوا هم در سئو محلی موثر است؟

قراردادن محتوایی باکیفیت و مطابق با کلمات کلیدی حوزه فعالیت شما باعث می‌شود تا گوگل در هنگام رتبه‌بندی جایگاه بهتری به سایت شما بدهد و این موضوع به افزایش حجم ترافیک ورودی سایت شما نیز کمک می‌کند. از این رو در کنار خدمات سئو محلی شما خوب است از خدمات تولید محتوا برای جذب مشتریان بیشتر هم استفاده کنید.

برای خدمات سئو محلی چگونه درخواست بدهم؟

برای ارسال درخواست خود به منظور دریافت خدمات سئو محلی آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM ابتدا شما باید اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید و سپس با انتخاب دکمه ارسال درخواست، درخواست شما در سیستم ما ثبت خواهد شد و کارشناسان ما برای برگزاری یک جلسه کوتاه در خصوص ارائه توضیحاتی در مورد این خدمات با شما تماس خواهند گرفت. اگر درخصوص استفاده از این خدمات هم تردید دارید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباط با آژانس HDM تماس بگیرید و کارشناسان ما برگزاری جلسه مشاوره رایگان با شما هماهنگی لازم را انجام می‌دهند.

برای دریافت مشاوره در خصوص استفاده از این خدمات نیز شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM ارتباط برقرار کنید و درخواست خود مبنی بر دریافت مشاوره برای خدمات در سیستم ما ثبت کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات ارتباطی خود، از مشاوره خدمات پشتیبانی سایت بهره‌مند شوید.

در خدمات سئو محلی چه اقداماتی انجام می شود؟

عوامل مختلفی در بهبود وضعیت سایت شما در صفحه نتایج جستجوهای محلی کاربران نقش دارند و در خدمات سئو محلی آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM با توجه به این موضوع، اقداماتی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، مطابق با یک استراتژی دقیق، برای بهبود وضعیت سایت شما در صفحه نتایج جستجوهای محلی کاربران انجام می‌شوند.

search (1)

تدوین استراتژی هدفمند

هر نوع مخاطبی برای بیزینس شما ارزشمند نیست و شما باید مخاطبانی را جذب کنید که مصرف‌کنندگان اصلی خدمات یا محصولات شما هستند؛‌ بنابراین برای موفقیت در این چالش شما باید استراتژی‌های هدفمندی داشته باشید.

service (1)

شناسایی کلمات کلیدی

کلمات کلیدی مرتبط با بیزینس شما در حقیقت سلاح‌هایی هستند که شما برای متمایز کردن سایت خود از رقبای‌تان در اختیار دارید. پس شما برای استفاده از این سلاح‌ها به تحقیق و شناسایی کلمات کلیدی نیاز دارید.

search (2) (1)

سئو فنی

در این سرویس، تمام جنبه‌های فنی سایت شما از کدهای برنامه‌نویسی تا UI و UX آن مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد و در جهت اصلاح بخش‌هایی از سایت شما که مشکل دارد، اقدامات لازم جهت بهبود آن‌ها را انجام می‌دهند.

search (1)

جلب رضایت کاربران

گوگل بسیار به این موضوع اهمیت می‌دهد، زمانی که کاربران برای دریافت خدمات خود یا دسترسی به محتواهای مورد نظر خود به سایت شما مراجعه می‌کنند، تجربه کاربری مطلوبی داشته باشند؛ از این رو یکی از سرویس‌های لیست خدمات سئو، بهینه‌سازی ظاهر سایت شما است تا کاربران در زمان حضور در سایت شما تجربه کاربری مطلوبی داشته باشند.

service (1)

حضور در دایرکتوری گوگل

در خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ یکی از اقداماتی که برای حضور و کسب جایگاه مناسب در دایرکتوری گوگل انجام می‌شود، ابتدا ثبت اطلاعات بیزینس شما در این بخش و قراردادن لوکیشن یا موقعیت مکانی بیزینس شما در قسمت عنوان صفحه است.

کاربران چه سوالاتی در مورد سئو محلی پرسیده اند؟

  • تفاوت Local seo با سئو
  • سئو محلی برای کدام کسب و کارها
  • مزایا خدمات سئو محلی
  • نحوه محاسبه هزینه سئو محلی

خدمات Local seo چه تفاوتی با خدمات سئو دارد؟

تفاوت اصلی موجود میان خدمات سئو و خدمات سئو محلی این است که در خدمات سئو، فعالیت‌هایی انجام می‌شود تا بیزینس شما به صورت ارگانیک رتبه بهتری در صفحه نتایج گوگل داشته باشد. اما خدمات سئو محلی این هدف را دنبال می‌کند تا در راستای کسب رتبه بهتر در صفحه نتایج جستجوهای محلی کاربران، اقدامات لازم انجام شوند.

چه کسب و کارهایی باید از سئو لوکال استفاده کنند؟

از جمله بیزینس‌هایی که نیاز اساسی به خدمات سئو محلی دارند، بیزینس‌هایی هستند که برای افزایش فروش و مشتری خود به دنبال جذب کاربرانی هستند که برای دسترسی به خدمات مورد نظر خود، از جستجوی محلی استفاده می‌کنند. یکی دیگر از این بیزینس‌ها هم آژانس‌های ارائه‌دهنده خدمات مختلف سئو هستند که با مشتریان محلی همکاری می‌کنند.

مزایای خدمات Local seo چیست؟

خدمات سئو محلی به بیزینس شما کمک می‌کند تا حضور پررنگ‌تری در صفحه نتایج جستجوهای محلی کاربران داشته باشد و همچنین با آوردن سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل، به افزایش حجم ترافیک ورودی سایت شما نیز کمک کند. ضمنا سئو محلی میزان بازدید سایت شما را بالاتر می‌برد و احتمال تبدیل شدن آن‌ها به مشتریان واقعی بیزینس شما را افزایش می‌دهد.

هزینه خدمات سئو محلی چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه خدمات سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد که متناسب با نیاز بیزینس شما به سئو، هزینه این خدمات می‌تواند متغیر باشد. به عنوان مثال هدف یک بیزینس از سئو، افزایش فروش و مشتری است؛ از این رو بر اساس این نیاز شما به سئو، فعالیت‌های مشخصی برای بهبود سایت شما انجام شود که هرکدام از آن‌ها هزینه خود را دارند.

پس با توجه به این موضوع، به‌طور قطع نمی‌توان گفت که شما باید هزینه زیاد یا کمی را بابت استفاده از این خدمات پرداخت کنید.

۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸

درخواست مشاوره