رسیدن به رتبه یک گوگل اتفاقی نیست

هر کسب‌وکاری استراتژی منحصر به فرد خود را دارد.

برای دریافت خدمات سئو (SEO)، مشاوره و تعیین استراتژی وبسایت خود همین امروز اقدام کنید.

0

جستجو در هر ثانیه در گوگل انجام می شود

در سال ۲۰۲۳، فقط با راهکارهای منحصر به فرد و توجه به جزئیات می توان به رتبه یک گوگل رسید. با یک رویکرد سیستماتیک برای رسیدن شما به هدفتان تلاش می‌کنیم تا بهینه ترین استراتژی را مناسب بیزینس شما آماده کنیم.

مشتریان ما

کسب و کار هایی که به آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM اعتماد کردند

مراحل خدمات سئو سایت

ما به خوبی درک می‌کنیم که کسب و کار شما، با سایر کسب و کارها متفاوت است. بنابراین خدمات سئوی شما، کاملا متناسب با کسب و کارتان پیاده سازی می‌شود

تدوین استراتژی اختصاصی سئو

سئو تکنیکال یا Technical SEO

سئو داخلی یا On Page SEO

سئو خارجی یا Off Page SEO

۱۰ اقدامی که در خدمات سئو هر وبسایت انجام می‌دهیم

سئو یک فرآیند است. برای دستیابی به موفقیت در نتایج جستجوی ارگانیک، باید در مرحله تحقیقات کلمات کلیدی، کلماتی را که مشتریان شما برای رسیدن به شما جست‌وجو می‌کنند، پیدا کنیم. بنابراین قبل از شروع هر اقدامی تیم ما زمان زیادی را صرف شناخت کامل کسب و کار شما و مشتریان شما می‌نماید.

۱

شناسایی اهداف شما

 با ارائه یک جلسه مشاوره تخصصی اهداف بیزینس شما را شناسایی می کنیم و در مسیر رساندن شما به اهدافتان استراتژی خود را طراحی می‌کنیم.

۲

آنالیز سایت

نقاط قوت و ضعف سایت شما را با استفاده از ابزارهای سئو اندازه گیری می‌کنیم و گزارش دقیقی را از وضعیت فعلی سایت شما ارائه می‌دهیم.

۳

تحلیل رقبای شما

رقبای شما را در فضای آنلاین بررسی می کنیم تا چشم انداز جامعی از حوزه کار شما داشته باشیم و در همان راستا حرکت کنیم.

۴

تحقیق کلمات کلیدی

این مرحله مهم شامل تجزیه و تحلیل عمیق عبارات جستجوی محبوب، همراه با بینش مفید در مورد نحوه جستجوی مشتریان شما است. تیم ما حجم جستجو، رقابت و فرصت ها را از طریق مجموعه ای از ابزارهای کلیدواژه تجزیه و تحلیل می کند تا عباراتی را که برای رشد کسب و کار شما با ارزش ترین هستند، شناسایی کند.

۵

تعیین استراتژی on-page SEO

در این مرحله با توجه به فاکتورهای نرخ بازگشت سرمایه فرایند تفکیک یا ادغام کلمات کلیدی کسب و کار شما را انجام می‌دهیم.

۶

اجرا سئوی داخلی

با استفاده از نقشه راهی که تنظیم کردیم مرحله بهینه سازی صفحات وبسایت شما را اجرایی می‌کنیم.

۷

نظارت بر رتبه های کلمات و میزان ترافیک

با تجزیه و تحلیل سایت شما در سرچ کنسول، وضعیت رتبه‌های شما را در طی هر ماه بررسی می‌کنیم و نتیجه اقدامات انجام شده را آنالیز می‌کنیم.

۸

تولید محتوای سایت

استراتژی تولید محتوای سایت شما با تیم بازاریابی محتوای منحصر به فرد با هدف جذب مشتریان شما و عملکرد در موتورهای جستجو تولید می‌کنیم.

۹

بررسی تکنیکال سایت

عملکرد وبسایت شما را برای کاربران و موتورهای جست‌وجوی گوگل بررسی می‌کنیم و اقدامات لازم را برای بهبود عملکرد وبسایت شما انجام می‌دهیم

۱۰

استراتژی لینک گذاری خارجی

 با توجه به بودجه شما استراتژی لینک سازی خارجی را در گوگل و شبکه های اجتماعی شما تعیین می‌کنیم.

خدمات آنالیز وبسایت خود را با تکمیل و ارسال فرم، از تیم ما دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره تخصصی سئو (SEO) و تعیین استراتژی وبسایت خود همین امروز اقدام کنید.

درخواست مشاوره

سوالات متداول

ما بعد از شناخت اهداف بیزینس و حرفه شما، استراتژی درست و منحصر به فرد را ارائه می‌دهیم و فرایند حرفه‌ای سئو سایت شما را شروع می‌کنیم.
اگر بخواهیم صادقانه به شما بگوییم زمان دقیقی برای این کار وجود ندارد و بستگی به کسب و کار شما دارد اما طبق تجربه ۶ ماه تا یک سال زمان لازم دارید.

تعرفه سئو سایت و قیمت آن بستگی به عوامل مختلفی دارد که بعد از بررسی دقیق سایت شما و آنالیز رقبا اندازه گیری می‌شود. قیمت سئو سایت بعد از بررسی در جلسه مشاوره اولیه به شما اطلاع داده می‌شود.

خدمات سئو حرفه‌ای سایت شامل آنالیز رقبا، سرچ کلمه کلیدی، تولید محتوا، تعیین استراتژی سئو داخلی و سئو خارجی می‌باشد که بعد از انجام آن در هر ماه گزارش دقیقی از پیش برد فرایند سئو به کارفرما داده می‌شود.
۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸

درخواست مشاوره