موقعیت‌های شغلی HDM

فرصت‌های شغلی فعال

تو سفینه‌ی HDM، چندتا صندلی برای حضور هم‌سفرهای خفنی مثل شما خالیه!

این سفینه برای یادگیری سرنشین‌هاش کلی برنامه داره. از آموزش‌هایی که هم‌سفرهای دیگه‌تون بهتون می‌دن تا بودجه‌هایی که برای آموزش دیدنتون کنار گذاشتیم؛ البته هدف ما فقط کار کردن نیست و آرامش و تفریح شما هم برامون مهمه، برای همین سفینه‌مون قراره در کنار رشد کاری، براتون فضای تفریحی هم در نظر بگیره. از جمله بازی‌های گروهی یا سرک زدن به سیاره‌های تفریحی شمال و جاهای دیگه.

تو این سفینه شما فرصت تجربه‌ی کار کردن با برندهای بزرگ داخلی و خارجی رو پیدا می‌کنید و در یک محیط صمیمی رشد می‌کنید تا هر روز حرفه‌ای‌تر از دیروز پیش برید. سفر ما کوتاه‌مدت نیست و باهم برنامه‌های بلندمدتی داریم پس خودتو آماده کن. توی این سفر یه تیم پشتته.

لیست فرصت‌های شغلی

کارشناس سئو

دستیار اجرایی

کارشناس شبکه های اجتماعی

کارآموز گوگل ادز

درباره‌ی HDM

آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM با تلاش و تجربه‌ی چندین ساله در حوزه‌های گوگل ادز، سئو، طراحی سایت، سوشال مدیا، مشاوره و آموزش دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگHDM  به دنبال افرادی هستیم که علاقه‌مند به کار در یک محیط پویا و همراه با تیمی متخصص و در عین حال صمیمی باشند. در HDM، شما فرصت رشد و دیده شدن را خواهید داشت. با همکاری با تیم ما، شما می‌توانید تجربه‌ای بی‌نظیر از کار در حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ را کسب کنید و به عنوان یک عضو ارزشمند در کنار ما باشید.

فرهنگ کاری HDM

احترام متقابل به یکدیگر در محیط کار

آزادی عمل و پذیرش ایده‌های جدید

رفتار بدون‌ تبعیض با همکاران

یادگیری و به روز بودن

مسئولیت پذیری و دلسوزی در برابر مشتریان

نتیجه گرایی و تمرکز بر پرفورمنس

صداقت و شفافیت در اجرای کار

پیشرفت مالی و علمی

فرصت دیده شدن

محیط پویا و صمیمی

کار تیمی

مزایای کار در HDM

امنیت شغلی و مالی

شناوری ساعت کاری

پرداخت وام‏‌های بدون بهره

اهمیت به سلامت پرسنل و بیمه تکمیلی

کمک هزینه آموزش

بسته‏‌های هدیه به مناسبت‌های خاص

۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸

درخواست مشاوره