L o a d i n g

ورکشاپ منتورینگ X

ورکشاپ منتورینگ X با رویکردی تجربه محور به مدت ۴ ساعت و با ظرفیت ۵ نفر به صورت نیمه خصوصی طراحی شده است. طی این ورکشاپ صفر تا صد کمپین‌های گوگل‌ادز شرکت کنندگان مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرد و با کمک تجربیات هاتف تالوئی به عنوان منتور ورکشاپ، راهکارهای مناسب برای بهبود نتیجه کمپین پیاده‌سازی می‌شود.
  • نوع ورکشاپ حضوری
  • پیش نیاز قبولی در آزمون ورودی
  • تعداد جلسات ۲
  • مدت زمان ۴ ساعت

معرفی  ورکشاپ

در کلاس‌های برگزار شده تا به امروز با تمامی نکات و آموزش‌های مختلف برای اجرای کمپین‌ها و تبدیل شدن به یک متخصص آشنا شده‌اید و نمونه‌های مختلف را دیده‌اید. حتما در اجرای کمپین‌ها گاها با نکات ریزی روبرو شده‌اید که باید در حین کار و با تحلیل نتایج در همان لحظه، استراتژی مناسب را انتخاب و اجرا کنید. تجربه، تکرار و دیدن نمونه‌های مختلف، حلقه‌‌های گمشده‌ای هستند که در این لحظات به کمک ما می‌آیند. برای اینکه در اجرای کمپین‌های شما همراهتان باشیم، ورکشاپ منتورینگ X طراحی و برنامه‌ریزی شد تا طی دو جلسه دو ساعته، در کنار هم و با اشتراک‌گذاری کمپین‌های هر یک از شرکت‌کنندگان، ایرادات و مشکلات احتمالی کمپین‌های یکدیگر را بررسی کرده و راهکارهای مناسب برای بهبود را با هم مرور و اجرا کنیم. شما در این ورکشاپ که به صورت نیمه خصوصی و حضوری برگزار می‌شود، با تمام جزئیات کمپین‌های دیگر شرکت‌کنندگان آشنا خواهید شد، تجارب و زوایای دید دیگران در چیدمان کمپین‌ها را خواهید دید و مواردی که شاید تا به امروز با آن روبرو نشده‌اید را تجربه خواهید کرد.

ویژگی‌ ورکشاپ منتورینگ X

جلسات حضوری و نیمه خصوصی

تحلیل صفر تا صد کمپین‌های شرکت کنندگان
ارائه راهکار‌های مناسب برای بهبود نتایج کمپین‌ها
بهره مندی از تجربیات منتور و دیگر شرکت کنندگان
هزینه مقرون به صرفه به نسبت جلسات مشاوره

قبل از شرکت در  ورکشاپ خوب است که بدانید...

پیش نیاز

منتور  ورکشاپ

هاتف تالویی مدرس مدیر مجموعه HDM

مراحل شرکت در  ورکشاپ

ثبت نام در  ورکشاپ

یکی از پیش‌ نیاز‌های شرکت در ورکشاپ منتورینگ، کسب نمره قبولی در آزمون ورودی این ورکشاپ است که به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
برای ثبت نام در آزمون فرم زیر را تکمیل کنید.

ظرفیت ورکشاپ اول به پایان رسید

اما همین حالا با ثبت‌نام در آزمون ورودی ورکشاپ دوم، در اولویت شرکت در این کارگاه قرار بگیرید.

سوالات متداول

این ورکشاپ طی دو جلسه دو ساعته به صورت حضوری برگزار می‌شود.

پیش نیاز این ورکشاپ داشتن تجربه اجرای کمپین‌های گوگل‌ادز، کسب نمره قبولی در آزمون ورودی و قبولی در مصاحبه است.

در این ورکشاپ قرار نیست مباحث پایه‌ای گوگل‌ادز را یاد بگیرید، بلکه قرار است با کمک تجربیات منتور به بررسی و تحلیل عمیق کمپین خودتان و دیگر شرکت‌کنندگان بپردازید. همچنین ایرادات و مشکلات کمپین‌‌ها را پیدا کنید و راهکارهای مناسب برای بهبود نتیجه را پیاده سازی کنید.

این ورکشاپ مناسب کسانی است که کمیپن‌های گوگل‌ادز اجرا کرده‌اند و قصد دارند تجربه و مهارت بیشتری در قالب منتورینگ با بررسی موردی کمپین‌های خود شرکت‌ کنندگان بدست آورند.

در این ورکشاپ کمپین‌های گوگل‌ادز هر شرکت کننده مورد بررسی قرار می‌گیرد، نکات و مواردی که درنظر گرفته نشده توضیح داده شده و تجربه افراد به اشتراک گذاشته می‌شود.

 

خیر، چون در این ورکشاپ کمپین‌های شرکت کنندگان تحلیل و مورد بررسی قرار می‌گیرد، برای حفظ محرمانگی اطلاعات کمپین‌ها، امکان ضبط ورکشاپ وجود ندارد.
این ورکشاپ در تاریخ ۸ و ۱۲ شهریورماه در مجموعه HDM واقع در غرب تهران برگزار می‌شود.
۰۲۱-۴۴۱۵۵۱۷۵