زمان مطالعه: 4 دقیقه

Google Ads Verification

اگر شما هم قصد خرید اکانت وریفای شده گوگل ادز را دارید به شما پیشنهاد می کنیم حتما پیش از تصمیم گیری این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید با دانش کافی خرید خود را نهایی کنید.
همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید و نتیجه آن را ببینید!

Required یا Optional

از سال ۲۰۲۲ گوگل جهت اطمینان از امنیت و صحت فضای تبلیغاتی خود شروع به ارسال درخواست وریفای برای تعدادی از اکانت ها کرد و برای این پروسه الگوی خاصی وجود نداشت و به صورت رندوم و با هدف تست این روند از سمت گوگل پیش رفت. به مرور، درخواست وریفای فوق برای اکثر اکانت های گوگل ادز ارسال شد و گوگل از طریق ایمیل و نوتیفیکیشن داخل اکانت، الزام برای وریفای اکانت را تا تاریخ مشخصی به کاربران اعلام کرد و افرادی هم که این اعلان را جدی نگرفتند با پاز شدن اکانت خودبه شدت غافلگیر شدند. از سوی دیگر، برخی کاربران گوگل ادز به صورت کاملا اختیاری و بدون الزام و اعلام محدودیت زمانی از سمت گوگل، وریفای اکانت خود را آغاز و به صورت کاملا اختیاری خودشان را با پروسه وریفای اکانت گوگل ادز گرفتار کردند. به عبارت دیگر، برای حالت وریفای اختیاری اکانت گوگل ادز، شروع وریفای به خواست شما خواهد بود اما اگر وریفای شما به هر دلیلی از سمت گوگل تایید نشود و یا مراحل وریفای از سمت شما تکمیل نشده باقی بماند، گوگل میتواند اکانت شما را پاز کند.

وریفای اکانت گوگل ادز چیست و چگونه انجام می شود؟

اولین نکته‌ای که در خصوص وریفای اکانت گوگل ادز باید بدانید این است که پروسه وریفای تک مرحله‌ای نیست و با انجام هر مرحله و متناسب با دیتایی که در آن مرحله به گوگل ارائه می‌دهید یک فرم وریفای دیگر برای شما فعال خواهد شد.

مراحل وریفای اکانت گوگل‌ادز

مراحل وریفای گوگل ادز به این ترتیب می‌باشد  :

Advertiser verification

در این مرحله، گوگل از تبلیغ‌کننده می‌خواهد اطلاعات اولیه‌ای درباره کسب و کار و هویت خود به گوگل ارائه دهد
در صورتی که این اطلاعات از سمت گوگل تایید شود، اطلاعات تبلیغ کننده، مانند نام و مکان تبلیغ‌کننده در قسمت شفاف‌سازی تبلیغ نمایش داده خواهد شد.

organization verification

این مرحله (با عنوان های متفاوت) می‌تواند بلافاصله پس از مرحله اول یا با یک بازه زمانی روی اکانت فعال شود. در واقع این قسمت مکمل و بخشی از مرحله اول است اما فرمی جداگانه و کاملا مجزا برای تکمیل دارد. اکانت وریفای شده گوگل ادز که این روزها تبلیغ می شود و به شدت هم طرفدار پیدا کرده‌است مربوط به این دو مرحله از وریفای می‌باشد. بنابراین دو بخش اول وریفای از سمت آژانس های تبلیغاتی انجام می شود و اطلاعات فرم می‌تواند قبل از فعال کردن کمپین روی اکانت ارسال و تایید شود و یک اکانت وریفای شده در اختیار شما قرار گیرد. اما وریفای مورد نظر گوگل هنوز تکمیل نشده است…
پس از تایید دو مرحله قبل، بر مبنای دیتایی که داخل فرم وریفای وارد کردید یکی از دو فرم زیر روی اکانت شما فعال خواهد شد که کاملا مرتبط با بیزینس شما می باشد.

business verification / client verification

در هر دو فرم، گوگل شما را موظف می‌کند که اطلاعاتی در خصوص بیزینس خود ارائه دهید و جهت اثبات این اطلاعات، مدارک ثبتی شرکت شما مورد نیاز است. با توجه به تحریم ایران از سمت گوگل، قطعا این مدارک نمی‌تواند مربوط به ثبت شرکت در ایران باشد و از طرفی هم اطلاعات وارد شده با دیتای لندینگ شما تطبیق داده می‌شود و گوگل در این مورد به شدت سختگیر عمل می‌کند. بنابراین احتمال عدم انطباق مدارک با لندینگ شما وجود خواهد داشت.
این مرحله از وریفای وابسته به کمپین شما بوده و حتی اگر یک بار با دامنه‌ای دیگر وریفای را پیش برده باشید و در ادامه بیزینس را تغییر دهید، گوگل می تواند مجدد از شما درخواست وریفای کرده و تایید قبلی خود را حذف و باطل کند.
بنابراین با توجه به این مرحله که پیچیده‌ترین مرحله وریفای گوگل ادز می‌باشد، فروش اکانت وریفای شده گوگل ادز کاملا بی معنی و غیرممکن خواهد بود.

اچ دی ام دوولوپر
۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸

درخواست مشاوره