تغییرات گوگل در تعریف نمایش تاپ

اشتراک گذاری مقاله

فهرست محتوا

مقالات مرتبط

آخرین تاریخ آپدیت: 24 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

24 اردیبهشت 1403

گوگل طی آپدیت اخیر تعریف جدیدی از اصطلاح تاپ خود ارائه داده است که در این تغییر، توجه بیشتری به نمایش نتایج اورگانیک داشته است. در این مقاله به بررسی آخرین تغییرات گوگل خواهیم پرداخت این تغییرات برای فعالان حوزه ادز و سئو بسیار حائز اهمیت است. در انتها لینک منبع این موضوع را برای شما قرار داده‌ایم اما خلاصه ای از این موضوع را در این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ HDM آماده شده است.

آخرین تغییرات گوگل در نمایش تاپ

بر اساس این تعریف، نمایش تبلیغات گوگل ادز در نتایج سرچ گوگل پویاتر از پیش خواهد بود و این تغییر متناسب با تغییرات گوگل در نمایش نتایج سرچ میباشد که در جهت بهبود رضایت و تجربه کاربر بوده است. بر اساس اعلام گوگل، محدودیت این ابزار برای اختصاص چهار جایگاه ابتدایی به گوگل ادز متفاوت از قبل خواهد بود. اگر چه که این چهار جایگاه تاپ همچنان عموما متعلق به ادز میباشد اما، بسته به جستجوی کاربر، نتایج اورگانیک هم شانس قرار گرفتن در این جایگاه ها را خواهند داشت و جایگاه تاپ بسته به سرچ کاربر میتواند تلفیقی از اورگانیک و ادز باشد
بنابراین میزان نمایش تاپ، درصدی از نمایش‌های شما خواهد بود که در هر نقطه در بالای صفحه ی سرچ گوگل در مجاور نتایج جستجوی ارگانیک نشان داده می‌شود.

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

۰۲۱-۸۸۶۹۰۸۱۸

درخواست مشاوره